Piasek ozdobny

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Producent
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Piasek ozdobny

Do końca oferty
BOB Plac budowy i kinetyczny piasek

BOB Plac budowy i kinetyczny piasek BOB Plac budowy i kinetyczny piasek

Normalna cena: 155,31 zł

Special Price 147,55 zł

Do końca oferty
Do końca oferty
Piaskowe obrazki - Klaun i kotek

Piaskowe obrazki - Klaun i kotek Piaskowe obrazki - Klaun i kotek

Normalna cena: 24,59 zł

Special Price 23,36 zł

Do końca oferty
Do końca oferty
Piaskowe obrazki - Miś i jeżyk

Piaskowe obrazki - Miś i jeżyk Piaskowe obrazki - Miś i jeżyk

Normalna cena: 24,59 zł

Special Price 23,36 zł

Do końca oferty
Piaskowe obrazki - Rybka i żyrafa

Piaskowe obrazki - Rybka i żyrafa Piaskowe obrazki - Rybka i żyrafa

Normalna cena: 24,59 zł

Special Price 23,36 zł

Do końca oferty
Masa piaskowa i akcesoria

Masa piaskowa i akcesoria Masa piaskowa i akcesoria

Normalna cena: 39,50 zł

Special Price 37,52 zł

Do końca oferty
Do końca oferty
Przeplatanki pojazdy

Przeplatanki pojazdy Przeplatanki pojazdy

Normalna cena: 27,80 zł

Special Price 26,41 zł

Do końca oferty
NOWOŚĆ
Masa piaskowa i akcesoria

Masa piaskowa i akcesoria Masa piaskowa i akcesoria

Normalna cena: 37,99 zł

Special Price 36,09 zł

Do końca oferty
NOWOŚĆ
Masa piaskowa i foremki litery

Masa piaskowa i foremki litery Masa piaskowa i foremki litery

Normalna cena: 37,99 zł

Special Price 36,09 zł

Do końca oferty
NOWOŚĆ
Masa piaskowa z łopatkami

Masa piaskowa z łopatkami Masa piaskowa z łopatkami

Normalna cena: 35,01 zł

Special Price 33,26 zł

Piasek kinetyczny

Wszystkie dzieci uwielbiają zabawy z rówieśnikami w piaskownicy, jak również na plaży. Co jednak zrobić, kiedy dziecko nie ma możliwości na igraszki w piaskownicy? Może to być spowodowane np. brakiem odpowiedniego miejsca na podwórku. Żaden z rodziców, z oczywistych względów, nie wpadłby na pomysł urządzenia takowej piaskownicy w mieszkaniu. Istnieje jednak kompromis pomiędzy życzeniami i marzeniami dziecka oraz koniecznością zachowania porządku w domu. Takie rozwiązanie to piasek kinetyczny, dostępny w ofercie Carrefour.

Z czego zrobiony jest piasek kinetyczny?

Zapewne wiele osób nie słyszało o takim czymś i nie wie na jakiej zasadzie działa. Jednak pod pojęciem tym kryje się piasek idealny do zabawy w domu, który nie brudzi i jest całkowicie bezpieczny. Piasek kinetyczny wzbogacony jest o domieszkę specjalnego polimeru, dzięki któremu zyskuje swoje magiczne właściwości i pozwala na zabawę nawet we wnętrzu.

Jak działa piasek kinetyczny?

Piasek kinetyczny zachowuje naturalną sypkość, jednocześnie dając się formować niczym wilgotny piasek na plaży. Pozwala to na jego dowolne kształtowanie, przy pomocy różnych foremek, również tych standardowych używanych do zabawy w zwykłej piaskownicy. Wskazane właściwości pozwalają na utrzymanie porządku w domu bez niebezpieczeństwa dostawania się kruszywa w każdy zakamarek.

Czy piaskiem kinetycznym mogą bawić się wszystkie dzieci?

Piasek wykorzystywany do jego wyprodukowania jest dokładnie oczyszczony, nie zawiera również żadnych alergenów, dlatego jest on odpowiedni nawet dla dzieci cierpiących na różnego rodzaju alergie. Dzięki temu będą one miały okazję do takiej samej zabawy jak rówieśnicy nie czując się przy tym odrzuconymi. Taki piasek do domu dla dzieci przeziębionych lub chorych może stanowić również pomysł na ciekawą zabawę bez wychodzenia na dwór. Nawet jeśli odwiedzą je koleżanki lub koledzy mogą wspólnie spędzić czas w domowej piaskownicy.

W jakiej formie piasek kinetyczny jest sprzedawany?

W sklepach Carrefour dostępny jest oryginalny piasek kinetyczny, który może być zarówno kolorowy, jak i w naturalnej barwie. Sprzedawany jest w pojemnikach o różnej gramaturze, zwykle od 1 do 5 kilogramów. W dostępnej ofercie znajdziemy też gotowe zestawy piasku kinetycznego zawierające kruszec w kilku kolorach wraz z akcesoriami potrzebnymi dzieciom do zabawy.

Czy służy on tylko do zabawy?

Odpowiedź jest krótka - nie. Ze względu na mnogość dostępnych kolorów oraz dużą plastyczność produktu piasek kinetyczny znajduje również zastosowanie dekoracyjne. Przy jego użyciu możemy "wyczarować" ciekawe formy w różnorakich wazach, pojemnikach czy też w innych naczyniach. Dekoracyjny piasek kinetyczny może również stanowić podstawę ozdoby kwiatowej tworząc oryginalny sposób na przybranie mieszkania. W tym celu możemy wymieszać w różnych proporcjach kolorowy piasek kinetyczny, tworząc jednocześnie połączenia o ciekawych kształtach i oryginalnych kompilacjach kolorów. Wyłącznie od naszej fantazji zależy w jaki sposób wykorzystamy piasek kinetyczny i jego "magiczne" właściwości.