Kredki ołówkowe

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Kredki ołówkowe dla dzieci

Kredki ołówkowe dla dzieci

Zestawy kredek dla dzieci są jednym z najpopularniejszych elementów wyprawki szkolnej. Najbardziej popularne są kredki ołówkowe, zwane również rysunkowymi. Kompletując wyposażenie do szkoły dla najmłodszych, warto kupić od razu kilka zestawów kredek, gdyż z reguły po pierwszych lekcjach plastyki są one niekompletne i brakuje najważniejszych i najczęściej wykorzystywanych kolorów.

Jako pierwszy zestaw warto kupić miękkie kredki ołówkowe dla dzieci, którymi łatwiej będzie rysować niedoświadczoną dziecięcą ręką. Pamiętajmy także, że im większą liczbę kolorów będzie zawierał komplet, tym większą radość sprawimy najmłodszemu członkowi rodziny. Zestawy kredek powinny posiadać również tę w białym kolorze, gdyż obecnie w szkołach czy przedszkolach często rysuje się na kolorowych kartkach, na których ten kolor będzie widoczny.

Kredki dla przedszkolaka

Kredki ołówkowe dla najmłodszych, tak jak reszta wyprawki szkolnej, warto zakupić w sklepie Carrefour, gdzie mamy pewność co do ich jakości. Dzięki dostępne,  szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Poszczególne zestawy różnią się między innymi wielkością i liczbą dostępnych kolorów. Znajdziemy też kredki zróżnicowane pod względem wyglądu, np. z rysunkiem ulubionych postaci z kreskówek. Również dziewczynki i chłopcy ucieszą się z innych zestawów kredek. Chłopcom bardziej przypadną do gustu te z samochodami, a dziewczynkom z księżniczkami.