Kreda dla dzieci

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Kolorowe kredy dla dzieci

Kredy do rysowania dla dzieci

Niejeden z rodziców pamięta czasy dzieciństwa, gdzie jedną z ulubionych zabaw było tworzenie arcydzieł lub malowanie planszy do gry w klasy za pomocą kredy do malowania. Uzbrojeni w kredę chodnikową rysowaliśmy dosłownie wszędzie. Służyła nam ona do rysowania po chodniku czy po asfalcie, a nawet ścianach bloków czy innych dowolnie wybranych budynków. Pamiętamy zapewne również gniewne okrzyki dozorców niedoceniających tych niewątpliwych przejawów malarskiego geniuszu.

Współcześnie dzieci nie zmieniły się za bardzo pod tym względem i kawałek kredy do malowania jest dla nich wystarczający do zorganizowania sobie ciekawej zabawy. W ofercie sklepów Carrefour znajdziemy nie tylko kredy białe czy całe zestawy produktów kolorowych, ale również specjalne, nie zagrażające zdrowiu dzieci kredy niepylące.

Kredy chodnikowe

W dostępnej ofercie, oprócz standardowych i wszystkim znanych kred szkolnych, znajdziemy również specjalnie przeznaczone do tego celu kredy chodnikowe. Szeroki wybór produktów pozwala na dopasowanie kredy dla dzieci do każdego gustu najmłodszych i ich potrzeb.

Kredy niepylące

Kredy niepylące stanowią wspaniałą alternatywę dla alergików, których odsetek wśród dzieci jest obecnie bardzo duży. Pozwalają one na wspólne spędzanie czasu z rówieśnikami, bez obawy o napady kaszlu czy kataru. Ten produkt jest także często wybierany przez rodziców zdrowych dzieci w celu uniknięcia skutków zabawy kredami.

Zabawy za pomocą kredy do malowania, zarówno nasze, jak i naszych milusińskich, są ponadczasowe i sprawiają wiele frajdy dzieciom niezależnie od czasów, w których żyją. To nieprzemijająca moda, dzięki której można kreatywnie spędzić czas z najbliższymi.