Kolorowe długopisy i flamastry

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Kolorowe długopisy i flamastry

Flamastry, masaki i pisaki dla dzieci

Dzieci dużą uwagę przywiązują nie tylko do wyglądu zewnętrznego, ale przede wszystkim do wyposażenia swojego piórnika. Aby sprawić im dużą przyjemność, a jednocześnie zaoszczędzić czas na komplementowanie pakietu piśmienniczego, warto zaopatrzyć je w pełny, gotowy zestaw kredek i flamastrów dla dzieci. Piórnik można doposażyć o wielobarwne flamastry szkolne oraz kolorowe żelowe długopisy, jakie znajdziemy w  ofercie Carrefour. Jako że rysunki maluchów mają tendencję do rozciągania się na ubrania i ręce czy buzię pamiętajmy, aby flamastry dla dzieci były zmywalne. Dzięki takiemu wyborowi łatwo doczyścimy też dziecięce biurko, które zapewne będzie cale upstrzone kolorowymi "szlaczkami".

Kolorowe długopisy będą też przydatne dla dzieci w wyższych klasach. Będą one mogły zapisywać odrębnym kolorem istotne rzeczy, takie jak na przykład ważne definicje. Świetnie w tej roli sprawdzą się także kolorowe markery czy zakreślacze.

W sklepach Carrefour znajdziemy także szeroką gamę flamastrów dla dzieci. Będą one mogły służyć nie tylko do podkreślania treści w zeszytach, ale również do rysowania. Jako że na rynku flamastry występują w wielu grubościach, dobrze nadadzą się też świetnie do kolorowania. Flamastry szkolne pojawiają się w wielu intensywnych i zróżnicowanych kolorach i na pewno sprawią, że dzieci będą zadowolone ze swoich prac plastycznych. Dokonując wyboru flamastrów dla dzieci warto też zwrócić uwagę na ich zapach, gdyż często będzie on drażniący dla dzieci. Można pokusić się w takim wypadku o pisaki zapachowe, które na pewno będą miłą niespodzianką dla naszego dziecka.