Farby do malowania palcami

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Farby dla dzieci do malowania palcami

Bezpieczne farby do malowania palcami

Jedną z ulubionych czynności dzieci jest malowanie. Dotyczy to nie tylko kilkulatków, ale także młodsze pociechy. Sklep Carrefour ma w swojej ofercie farby bezpieczne także dla niemowląt. To rozwiązanie dostosowane pod względem bezpieczeństwa, jak i zainteresowań maluchów. Tego typu farby przeznaczone są głownie do malowania rączkami, tak więc możemy mieć pewność, że nie są one toksyczne oraz nadają się nawet dla delikatnej skóry niemowląt.

Farby do malowania dla niemowląt

Także dla rocznego dziecka dostępna jest oferta, gdzie znajdują się głównie farby do malowania palcami. Dla dzieci jest to szczególnie dobre rozwiązanie, gdyż można nimi malować bez wody. Dzięki temu, my jako rodzice, unikniemy wylania zabrudzonej wody, na przykład na dywan. Dodatkowo taki sposób aplikacji pozwala rozwijać i pobudzać zmysł dotyku oraz szereg innych zdolności poznawczych. Przez to, że farby przeznaczone są dla dzieci poniżej 3 lat, przepisy prawa regulujące ich skład są bardzo restrykcyjne. Z tego względu możemy mieć pewność, że dostępne produkty do malowania rączkami czy palcami nie spowodują wystąpienia niebezpiecznej i bolesnej wysypki czy też innej reakcji uczuleniowej. Szeroki wybór bezpiecznych farb dla dzieci jest odpowiednim rozwiązaniem dla najmłodszych.

Taka forma nauki i poznawania świata przez malowanie jest bardzo atrakcyjna dla dzieci poniżej 3 lat czy nawet dla niemowląt. Ponadto jest to dodatkowy pomysł na atrakcyjną i, co równie ważne, edukacyjną, zabawę dla naszych najmłodszych milusińskich.