Farby

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Producent
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Farby

Do końca oferty
NOWOŚĆ
Moje pierwsze obrazy artystyczne

Moje pierwsze obrazy artystyczne Moje pierwsze obrazy artystyczne

Normalna cena: 53,00 zł

Special Price 50,35 zł

Do końca oferty
NOWOŚĆ
Fartuszek ochronny do malowania palcami

Fartuszek ochronny do malowania palcami Fartuszek ochronny do malowania palcami

Normalna cena: 29,00 zł

Special Price 27,55 zł

Farby szkolne

Niezbędnym elementem wyprawki szkolnej naszych dzieci, szczególnie tych w szkole podstawowej, są farby dziecięce. Przygotowując pociechę do szkoły należy pamiętać o odpowiednim wyborze tego typu przyborów. W sklepie Carrefour można nabyć bezpieczne farby dla dzieci, przystosowane do ich wieku. Posiadają odpowiednie atesty, przez co są w pełni bezpieczne, także dla najmłodszych.

W dostępnej ofercie znajduje się szeroki wybór farbek dla dzieci. W połączeniu z różnymi kolorami czy fakturami papierów dają one zwykle ciekawe efekty, którymi pociechy na pewno z wielką radością się z nami podzielą po powrocie ze szkoły. Warto obserwować dzieła naszych milusińskich oraz zastosowane techniki nakładania farby do malowania, gdyż dzięki temu możemy szybko zauważyć drzemiący w naszym dziecku potencjał i talent plastyczny. Po jego odkryciu warto go pielęgnować i rozwijać przykładowo poprzez zapisanie dziecka na dodatkowe zajęcia plastyczne.

Wybierając farby szkolne warto zabrać ze sobą dziecko, aby ono również miało wpływ na ów zakup.  Przeglądając ofertę sami możemy czuć się zdezorientowani i nie mieć pewności jakie farbki dla dzieci są aktualnie wśród nich popularne czy które po prostu najbardziej się im podobają. Wspólne zakupy będą zatem najlepszym rozwiązaniem.