Sztuczne jedzenie do zabawy

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Sztuczne jedzenie do zabawy

Zabawkowe jedzenie

Wiele naszych pociech, w szczególności dziewczynek ubranych w fartuszki dla dzieci, bardzo lubi pomagać rodzicom w kuchni. Wiąże się to jednak z wieloma niebezpieczeństwami takimi jak poparzenia czy zacięcia nożem. Dlatego będąc w sklepie Carrefour warto wyposażyć pokój dziecięcy w sztuczne jedzenie do zabawy dla dzieci.

W dostępnej ofercie znajdziemy zarówno zabawki w formie jedzenia plastikowego, jak i drewnianego. Własna mini kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz plastikowymi owocami i warzywami do zabawy, dodatkowo służącymi również do krojenia, będzie dla dzieci wspaniałym miejscem do spędzenia czasu.

Dzięki takiemu zakupowi najmłodsi będą mogli bezpiecznie bawić się w gotowanie i serwowanie potraw, co stanie się również cenną nauką, przygotowującą do funkcjonowania w dorosłym życiu. Należy jednak zwrócić uwagę, aby dzieci przy zabawie nie nabierały złych nawyków często podpatrzonych u dorosłych takich jak np. oblizywanie noża.

Plastikowe owoce i warzywa

Dokonując zakupu zwróćmy też uwagę na wierność w odwzorowaniu rzeczywistego wyglądu plastikowych owoców i warzyw do zabawy dla dzieci. Ważne, aby miały one zachowane odpowiedni kształt, kolor, rozmiar oraz proporcje takie jak w rzeczywistości. Taka zabawa ma przecież pełnić również funkcję edukacyjną i należy zadbać, aby w tym celu zostały spełnione wszystkie warunki.

Oczywiście pamiętać trzeba, że zakup jedzenia do zabawy dla dzieci nie jest wystarczający. Na pewno warto, aby w zabawie towarzyszyło co najmniej jedno z rodziców tak, aby dziecko mogło serwować mu przygotowane przez siebie potrawy.