Zjeżdżalnie i huśtawki

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Zjeżdżalnie i huśtawki

Huśtawka TELE-HIT Pawełek

Huśtawka TELE-HIT Pawełek Huśtawka TELE-HIT Pawełek

Normalna cena: 149,00 zł

Special Price 119,00 zł

HUŚTAWKA OGRODOWA TEXTILINE

HUŚTAWKA OGRODOWA TEXTILINE HUŚTAWKA OGRODOWA TEXTILINE

Normalna cena: 249,00 zł

Special Price 219,00 zł

Huśtawka JUMI OM-359529

Huśtawka JUMI OM-359529 Huśtawka JUMI OM-359529

Normalna cena: 189,00 zł

Special Price 179,00 zł

Huśtawka JUMI OM-613256

Huśtawka JUMI OM-613256 Huśtawka JUMI OM-613256

Normalna cena: 189,00 zł

Special Price 179,00 zł

Huśtawki i zjeżdżalnie dla dzieci

Obecnie wiele rodzin decyduje się na zagospodarowanie przestrzeni w przydomowym ogródku lub na działce z myślą o swoich dzieciach. Pozwala na to duży wybór placów zabaw dla dzieci, które możemy zaadaptować na przeznaczonej do tego celu przestrzeni. Wybrać możemy spośród wielu typów zjeżdżalni czy huśtawek ogrodowych. Dla dzieci nie ma większego znaczenia jaką architekturę wybierzemy, choć przed dokonaniem zakupu warto z nimi skonsultować tę kwestię i zapytać jakie wyposażenie placu zabaw do ogrodu ucieszy je najbardziej.

Preferencje dzieci w zakresie placów zabaw są różne, tak więc jeśli chcemy zrobić im prawdziwą przyjemność, wystarczy zapytać jakie zabawki ogrodowe będą dla nich najlepsze. Najpopularniejsze są obecnie drewniane huśtawki i zjeżdżalnie ogrodowe, które są najczęstszym wyborem rodziców ze względu na ich estetykę, bezpieczeństwo oraz spójność z zabudową ogrodową. Wiele z nich, mimo obecności metalowych elementów, tak jak w przypadku zjeżdżalni dziecięcych czy huśtawek dla dzieci, nadal zachowuje swój estetyczny wymiar.

Huśtawki ogrodowe

Oczywiście przy budowie placów zabaw dla dzieci możemy również pokusić się o dodatkową huśtawkę ogrodową, z której my także będziemy korzystać. Na pewno przywoła to nasze wspomnienia z dzieciństwa. Ponadto będzie odpowiednie dla pociech po kilku latach, gdy już nieco podrosną.

W ofercie sklepów Carrefour znajdziemy zjeżdżalnie i huśtawki do ogrodu nie tylko z elementów drewnianych, lecz również z tworzyw sztucznych. Wybór odpowiedniego rozwiązania uzależniony jest w tym przypadku od wieku dziecka, ilości miejsca, którym dysponujemy czy względów finansowych. Dostępne opcje posiadają odpowiednie atesty i spełniają wymogi bezpieczeństwa.