Pistolety na wodę

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Pistolety na wodę

Pistolety na wodę dla dzieci i dorosłych

Pistolety na wodę są zabawką bardzo pożądaną, zarówno przez mniejszych, jak i większych chłopców. Nawet tatusiowie z chęcią się nimi pobawią, szczególnie takimi o dużym zasięgu. W ofercie Carrefour dostępnych jest kilka rodzajów tego typu zabawek.

Obecnie z pistoletów na wodę dla dzieci korzystają nie tylko chłopcy, ale to również coraz bardziej popularna zabawka wśród dziewczynek. Są możliwością do zabawy na świeżym powietrzu, mogą kształtować również zdolność strategicznego myślenia. Wszakże trafienie przeciwnika nie zawsze jest zadaniem łatwym, szczególnie, że zabawa pistoletami na wodę jest często elementem regularnej "walki" pomiędzy drużynami dzieci na podwórku. Zabawkowe pistolety na wodę są też sposobem na robienie psikusów np. rodzicom. Niespodziewany "atak" na mamę wracającą z zakupami czy też drzemiącego tatę to tylko niektóre z psot, które tak upodobali sobie najmłodsi.

Pistolety na wodę na lany poniedziałek

Pistolety na wodę ogromną popularnością cieszą się przez cały rok, jednak w okolicach Świąt Wielkanocnych i towarzyszącego im Śmigusa dyngusa zainteresowanie tymi zabawkami jeszcze dodatkowo wzrasta. W sklepach Carrefour znajdziemy szeroką ofertę produktów o różnych kolorach i kształtach, jak i o małym czy też o dużym zasięgu. Te drugie wybierane są najczęściej przez starsze dzieci, gdyż taki model bardziej wpisuje się w ich wymagania - wszak oni szukają już zabawek dla dużych, a nie małych dzieci.

Istnieją również inne sposoby wykorzystywania pistoletów na wodę. Dla dzieci mogą one stanowić swoiste narzędzie malarskie. Rodzic napełniając pojemnik na wodę rozcieńczonymi farbami może dać tak przygotowaną zabawkę dziecku i pozwolić mu na tworzenie abstrakcyjnych rysunków. Taka zabawa będzie świetnym sposobem na rozwijanie kreatywności i wyobraźni dziecka. Ponadto warto, aby rodzice towarzyszyli w niej dziecku, co pozwoli nie tylko na ciekawe wspólne spędzenie czasu, ale również da nam możliwość takiej kontroli nad zabawą, aby farba nie wylądowała w niechcianym miejscu, np. na świeżo pomalowanej ścianie.

Oczywiście, jak w przypadku każdej zabawki danej naszemu dziecku, należy wcześniej sprawdzić, czy jest ona bezpieczna, a przy pistoletach czy ciśnienie wody nie jest zbyt wysokie.