Materace i dmuchane zabawki

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Materace i dmuchane zabawki

 INTEX Rożek 224 x 107 cm

INTEX Rożek 224 x 107 cm INTEX Rożek 224 x 107 cm

Normalna cena: 74,99 zł

Special Price 64,99 zł

Dmuchane materace, koła i piłki plażowe

Jako, że wakacje bardzo często spędzamy nad morzem czy jeziorem warto znaleźć sklep, gdzie zaopatrzymy się w szereg akcesoriów do wody. Wybierając się w podróż należy zadbać o odpowiednie zagospodarowanie czasu dzieciom i uzbroić się w szereg dmuchanych zabawek na plażę. Sprawdzą się tutaj wszelkiego rodzaju zabawki dmuchane do wody, dostępne w ofercie sieci Carrefour.

Dzieci szczególnie upodobały sobie dmuchane zabawki plażowe, dzięki którym mogą również nawiązać nowe znajomości z rówieśnikami. Wszak co bardziej zbliży niż wspólne zabawy np. piłkami dmuchanymi? Poza aspektem rozrywkowym zabawki dmuchane do wody pozwalają zachować bezpieczeństwo w trakcie szaleństw w falach, dlatego każdy rodzic powinien zaopatrzyć swoją pociechę w kółka do pływania. W naszych sklepach występują one w różnych rozmiarach, toteż bez problemu znajdziemy również większe koła do pływania przeznaczone dla starszych dzieci.

Zabawki dmuchane dla niemowląt

Jeżeli na plażę zabieramy także kilkumiesięczne maluchy, również znajdziemy odpowiednie rozwiązanie, czyli foteliki dmuchane dla dzieci i szereg dmuchanych zabawek dla niemowląt. Te ostatnie wykorzystać możemy również już po powrocie z urlopu, np. w kąpieli.

Nie zapominajmy jednak, że również my powinniśmy delektować się wakacjami "ładując akumulatory" przed powrotem do pracy. W tym przypadku idealnym rozwiązaniem będą fotele dmuchane do pływania, które często wyposażone są w uchwyt na napoje. Już samo wyobrażenie sobie takiego relaksu na spokojnym jeziorze, ze schłodzonym sokiem pod ręką, wywołuje błogi uśmiech na twarzy i pozwala oddalić myśli od wizji koniecznego powrotu do biura.

Dmuchane fotele i materace

Miłośnicy czerpania energii z promieni słonecznych, do wygodnego opalania mogą wykorzystać zarówno fotele dmuchane, jak i materace plażowe. Miłośnicy "wodnego" wypoczynku także skorzystają z materacy dmuchanych, pozwalających na wylegiwanie się w słońcu, jednocześnie sunąc po tafli jeziora czy morza.

Ponadto materace dmuchane możemy wykorzystać nie tylko na wakacjach - będą one doskonałym wyjściem z sytuacji, w przypadku odwiedzin gości w większej ilości, niż miejsc do spania. Takim wielofunkcyjnym rozwiązaniem mogą być też fotele dmuchane do pływania, które posłużą jako dodatkowe miejsce do siedzenia dla dzieci. Wszystko zależy tutaj od naszej pomysłowości i zaistniałej potrzeby.

Dmuchane baseny ogrodowe

Niestety nie wszyscy możemy sobie pozwolić na urlop nad wodą. Aby umilić sobie zatem czas odpoczynku np. na działce czy własnym trawniku warto odwiedzić sklep Carrefour, gdzie możemy kupić baseny dmuchane. Znajdziemy je w wielu różnych kształtach i rozmiarach, dopasowane do każdych wymagań. Również na małej działce znajdziemy miejsce na basen dmuchany,  pamiętając przy tym, że zakupić musimy taki, który spełnia nasze oczekiwania i potrzeby. Taki zakup z pewnością będzie stanowił dużą frajdę dla dzieci, które na wspólne zabawy w wodzie mogą zapraszać koleżanki i kolegów.