Zabawki do dmuchania baniek

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Zabawki do dmuchania baniek

Zabawki i płyny do robienia baniek mydlanych

W sklepach Carrefour znajdziemy wiele zabawek dla dzieci, różnego rodzaju i o przeznaczeniu dla  dziecka w każdym wieku. Najczęściej są to lalki, samochody z mnóstwem akcesoriów czy pluszowe maskotki. Pokoje naszych pociech zapełnione są nimi "od góry do dołu". Jak więc znaleźć prezent, który będzie oryginalny, a dodatkowo skusi maluchy do zabawy na świeżym powietrzu?

Świetnym rozwiązaniem są zabawki do robienia baniek mydlanych dla dzieci. Na pewno większość z dorosłych pamięta, jak wielką frajdę sprawia ta zabawa - nie tylko rozwija wyobraźnię, ale może być również traktowana jako forma zawodów między znajomymi, np. jak duże bańki mydlane uda się zrobić koledze czy koleżance. Możemy też sami współzawodniczyć w tym względzie z naszymi dziećmi- będzie to oryginalny sposób na wspólne spędzenie czasu, ponadto sami też będziemy mogli przenieść się do czasów naszego dzieciństwa.

Pistolety i maszynki do robienia baniek mydlanych

W Carrefour znajdziemy m.in. pistolety czy inne maszynki do robienia baniek mydlanych. Takie produkty są najczęściej wybierane są przez chłopców, a ich urok polega na tym, że jednorazowo automatycznie wypuszczają one kilkadziesiąt baniek - innym słowem "strzelają" seriami, poza tym mają wiele różnych kształtów, np. broni kosmicznej. Oczywiście dziewczynki również znajdą coś dla siebie, np. miecz księżniczki, Minnie czy z inną ulubioną postacią. Najczęściej różnić się one będą kolorem. Przecież "prawdziwy chłopak" nie będzie używał "dziewczyńskiego", różowego miecza do baniek mydlanych.

Sznurki do baniek mydlanych

Kolejną, stosunkowo nową pozycję na polskim rynku, stanowią sznurki do baniek mydlanych. Są one szczególnie fascynujące dla dzieci, gdyż przy odrobinie wprawy, po obrocie wokół własnej osi pozwalają na stworzenie swoistego tunelu wokół własnego ciała.

Dodatkowym zróżnicowaniem zabawek do puszczania baniek jest ilość i rozmiar, które możemy uzyskać - od serii mniejszych do pojedynczych ogromnych, którymi możemy "opleść" się w całości.

Zapewne także niejeden dorosły z chęcią spróbuje takich maszynek do puszczania baniek mydlanych. Obecnie wybór w tym zakresie jest ogromny. W Carrefour znajdziemy zarówno urządzenia do robienia baniek dla dziewczynek, jak również takie, które skradną szczególnie chłopięce serca i będą hitem na podwórku.

Jak widać oferta zabawek i innych urządzeń do robienia baniek mydlanych jest ogromna i bardzo zróżnicowana. Ważne jest zatem, aby używać odpowiedniego płynu do puszczania baniek - niestety nie zawsze są one wystarczająco skuteczne, a bańki trwałe. W nszych sklepach znajdziemy szeroką ofertę koncentratów przeznaczonych do tego celu, co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku używania sznurków do baniek mydlanych - dzięki nim tworzymy większe i bardziej narażone na czynniki zewnętrzne bańki. Jednak w pistoletach jest to równie ważne - odpowiedni płyn sprawi, że seria wystrzelonej "amunicji" baniek będzie bardziej obfita.

Na koniec nie możemy zapomnieć o najpopularniejszych, małych urządzeniach do robienia baniek mydlanych. Kształty i rozmiary, które dzięki nim możemy uzyskać są niewielkie i standardowe, ale ich zaletą jest to, że sprawdzą się też w domu.