Trampoliny zewnętrzne

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Trampoliny zewnętrzne

Trampolina TOTAL SPORT 10 ft

Trampolina TOTAL SPORT 10 ft Trampolina TOTAL SPORT 10 ft

Normalna cena: 499,00 zł

Special Price 449,00 zł

Trampoliny ogrodowe dla dzieci i dorosłych

Obecnie główną rozrywką dzieci stanowią gry komputerowe, dlatego warto zagospodarować im czas na świeżym powietrzu. Świetne rozwiązanie tego problemu stanowią trampoliny ogrodowe, dostępne  w ofercie sklepów Carrefour. Batuty dla dzieci stanowią wspaniałą możliwość zabawy z rówieśnikami. Takie urządzenia są też okazją do spędzania czasu z dziećmi. Dzięki niej nie tylko zacieśnimy więź z naszymi pociechami, ale sami również będziemy mieć wiele frajdy. Nie zapominajmy jednak, że bycie rodzicem zmusza nas przede wszystkim do odpowiedzialności. W dostępnej ofercie sklepu można znaleźć bezpieczne trampoliny dla dzieci. Bawić się na nich mogą nie tylko starsze pociechy -znajdziemy tu również batuty w wersji mini. Jest to świetne rozwiązanie dla rodzin mieszkających w blokach, gdyż to urządzenia nie tylko ogrodowe. Mini trampoliny świetnie sprawdzą się w mniejszej, zamkniętej przestrzeni. Jak więc widać nawet w niedużym mieszkaniu w bloku wygospodarujemy nieco miejsca na to urządzenie. Mało tego - z trampolin w wersji mini korzystać mogą również dbające o sylwetkę mamy czy starsze siostry - nadają się one również jako wykorzystywane podczas fitnessu.

Bezpieczne trampoliny ogrodowe z siatką

Kolejne rozwiązanie wymogu bezpieczeństwa to trampoliny dla dzieci z siatką. Taka konstrukcja zabezpieczy dziecko przed wypadnięciem na twardą powierzchnię podczas szalonych zabaw. Oczywiście wskazane jest także, aby zabawy na batutach do ogrodu były nadzorowane przez dorosłych. Często nie podejrzewamy nawet na jaki szalony pomysł wpadną nasi milusińscy - wszak ich wyobraźnia nie zna granic. Pamiętajmy przede wszystkim o ich bezpieczeństwie.

Dla wyboru odpowiednich zabawek i urządzeń dla dzieci warto znaleźć odpowiedni sklep. Zachęcamy do skorzystania z oferty Carrefour. Dzięki temu zyskujemy pewność, że są one bezpieczne i posiadają wszelkie konieczne atesty. Często dla zaoszczędzenia kosztów sieci handlowe zalewają klientów urządzeniami niewiadomego pochodzenia, które trudno nazwać bezpiecznymi. Szczególnie jest to ważne w przypadku produktów, przy których łatwo o urazy (takich jak trampoliny). Miejsce zakupu trampoliny, nawet tej z ochronną siatką, musi być zaufane. Takowe można znaleźć w zaufanych punktach handlowych, jak chociażby sieć naszych sklepów. Ich niska cena wynika wtedy nie z kiepskiej jakości produktów, a z faktu dużego wolumenu zamawianego przez daną sieć handlową. Pamiętajmy również, że trampoliny stanowią świetny sposób na ćwiczenia fizyczne z małym obciążeniem dla stawów, nie musimy więc obawiać się o kończyny naszych milusińskich. Są również świetnym pomysłem na prezent, np. na urodziny czy nawet komunię. Możemy mieć wtedy pewność, że dla dzieci będzie to podarek nie tylko oryginalny, ale również sprawiający wiele frajdy przez kilka kolejnych lat. Warto więc trochę pogłówkować i zdecydować się na podarunek, który trafi w gust dziecka. Ponadto będzie również okazją do oryginalnego spędzania wspólnego czasu z dzieckiem.