Samochody na pedały

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Samochody na pedały

Pojazd ARTYK Pojazd RC G03060R

Pojazd ARTYK Pojazd RC G03060R Pojazd ARTYK Pojazd RC G03060R

Normalna cena: 159,00 zł

Special Price 109,00 zł

Samochody na pedały

Każdy chłopiec od najmłodszych lat zafascynowany jest samochodami. A największym marzeniem malucha jest własny samochodzik na pedały. W ofercie sklepu Carrefour.pl znajdziecie najwyższej jakości, wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół jeździki dla dzieci w różnych modelach. Maluchy z zawziętością i wielką, nieskrywana radością bawią się w kierowców w samochodzikach dla dzieci odpychanych, ćwicząc tym samym mięśnie nóg. Podobnie w samochodziku na pedały dla dziecka, nieoceniony jest pozytywny wpływ na rozwój dolnych partii mięśniowych. Oferta sklepu Carrefour.pl to szereg doskonałych, najwyższej jakości samochodzików dla dzieci, zarówno na pedały, jak i odpychanych. Przedstawiamy auta stylizowane na pojazdy retro. Znajdziecie tutaj zarówno wóz strażacki, jak i formułę 1. Oferujemy również samochodziki na pedały dla dziewczynek, które wykazują zainteresowanie motoryzacją, w pięknych odcieniach różu z kolorowymi kwiecistymi wzorami. Jeździki dla dzieci wykonane są z trwałych i bezpiecznych materiałów, posiadają możliwość regulowania wysokości siedziska i pedałów.

Samochodziki na pedały dla rozwoju dziecka

Nie od dziś wiadomo, że najlepiej na rozwój dziecka wpływa jego aktywność. Zachęcając najmłodszych do kreatywnych, twórczych zabaw rozwijamy w nich szereg zmysłów. Temu celowi służą też między innymi samochodziki dla dzieci. Poruszane siłą mięśni (mogą to być samochodziki na pedały, jeździki pchacze dla dzieci czy samochodziki dla dzieci odpychane) wpływają znacząco na rozwój mięśni u dziecka. Zabawa natomiast pozwala rozwinąć zmysł kreatywności, wyobraźni i innych zdolności. Samochodziki dla dzieci to również świetny sposób na oderwanie malucha od telewizora. Kreatywna zabawa na świeżym powietrzu, wykorzystująca jeździki dla dzieci, może stać się szybko ulubioną zabawą malucha.

Najwyższej jakości samochodziki dla dzieci

W sklepie Carrefour.pl oferujemy Wam i Waszym dzieciom najlepsze samochodziki na pedały. W naszej ofercie znajdziecie przepiękne repliki aut z lat 30-tych ubiegłego wieku. Jesteśmy przekonani, że nie tylko trzylatkowi szybciej zabije serce na widok takiego auta. Samochodziki dla dzieci wykonane są z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia metalu z wiernie odwzorowanymi detalami z tworzywa sztucznego. Doskonała dbałość o szczegóły i perfekcyjne dopasowanie elementów z pewnością wywoła zazdrość także u dorosłych. Dziecko natomiast będzie mogło poczuć się jak prawdziwy kierowca, siedząc za kierownicą klasycznej rajdówki, wozu straży pożarnej czy eleganckiej ubiegłowiecznej limuzyny. Dzieci mogą wczuć się w rolę mistrzów kierownicy, strażaków, a także klasycznych szoferów, ograniczeniem będzie jedynie ich wyobraźnia. Jeździki dla dzieci z oferty sklepu Carrefour.pl to gwarancja doskonałej zabawy dla malucha. Już teraz każde dziecko może poczuć się jak prawdziwy kierowca i pojechać w dalszą lub bliższą samochodową podróż w tych najbardziej ekologicznych, bo napędzanych siłą własnych mięśni samochodzikach dla dzieci. Zapraszamy do zakupów.