Hulajnogi

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Hulajnogi

Jaką hulajnogę dla dziecka wybrać?

Dostępne w asortymencie sklepu Carrefour hulajnogi dla dzieci stanowią zarówno bezpieczny środek transportu, jak i atrakcyjną zabawkę. Polecamy dwu- oraz trójkołowe pojazdy o wyjątkowym designie. Oferujemy także wielofunkcyjne modele, pełniące rolę nie tylko hulajnogi, ale też jeździka, deskorolki czy biegowego rowerka. Hulajnogi dla dzieci w sklepie Carrefour to duży wybór przyciągających uwagę modeli, m. in. ozdobionych motywami zwierzęcymi lub bajkowymi. Nie brakuje również stonowanych wzorów w efektownych zestawieniach kolorystycznych.

Hulajnogi dla dzieci – atrakcyjny sposób na bezpieczną jazdę

W ofercie sklepu Carrefour można znaleźć stabilne i solidne pojazdy, które pozwolą na bezpieczną aktywność fizyczną oraz znakomitą zabawę. Dzięki możliwości regulacji wysokości kierownicy, hulajnogę można dostosować do wzrostu dziecka, zapewniając mu ergonomiczną jazdę. Hulajnogi dla dzieci posiadają ułatwiające pewny chwyt, miękkie i antypoślizgowe rączki, wykonane z wysokiej jakości kauczuku. Wzmocniony hamulec to gwarancja błyskawicznego hamowania, a podświetlane koła zapewnią maluchowi doskonałą widoczność po zmroku. Hulajnogi dla dzieci spełniają wszelkie wymagane przepisami normy bezpieczeństwa. Dzięki wytrzymałej konstrukcji, lekkie pojazdy są odporne na uszkodzenia i niezwykle trwałe. Przednia i tylna amortyzacja pozwala z kolei uniknąć obniżających komfort jazdy wstrząsów. Dostępne w sklepie Carrefour hulajnogi dla dzieci zagwarantują płynną i bezpieczną jazdę. Duże, antypoślizgowe koła ułatwią utrzymanie równowagi podczas przejażdżki, a praktyczny koszyczek na zabawki pozwoli na zabranie ze sobą kilku drobiazgów.

Hulajnogi dla dzieci – także dla najmłodszych

Mimo że jazda na hulajnodze wymaga odpowiedniej koordynacji ruchowej oraz umiejętności utrzymania równowagi, nawet kilkulatki mogą skorzystać z naszej oferty. Zawarte w niej bowiem hulajnogi dla dzieci rosną wraz z nimi, oferując rozwiązania, dostosowane do wieku smyków. Modele 3 w 1 mogą służyć początkowo jako jeździk dla malucha. Gdy podrośnie, można je zmienić w zwrotną hulajnogę. Starsze dzieci z kolei mogą wykorzystać funkcję deskorolki. Carrefour oferuje hulajnogi dla dzieci o opartym na balansie ciałem mechanizmie skrętnym. Antypoślizgowy podest zabezpiecza przed upadkiem, a składana konstrukcja ułatwia transport pojazdu. Maluchom z pewnością przypadnie do gustu atrakcyjny design dostępnych w naszym sklepie modeli. Hulajnogi dla dzieci z ulubionymi bohaterami z bajek ucieszą każdego kilkulatka i zachęcą go do aktywnego spędzania czasu.