Deskorolki

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Deskorolki

Deskorolki i deski elektryczne

Nowoczesny środek transportu, ciekawy gadżet dający mnóstwo zabawy, czyli deskorolka elektryczna dla dzieci to absolutny hit sprzedaży i jeden z najbardziej pożądanych przez dzieciaki i nastolatków prezentów. Hoverboard to pojazd rodem z filmów science-fiction i dzięki temu zdobywa coraz szersze grono zwolenników. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą tanich desek elektrycznych dostępnych w sklepie Carrefour.pl.

Wytrzymałe i solidne deskorolki

Podstawową cechą, jaką muszą charakteryzować się deski elektryczne jest ich wytrzymałość. Są to przede wszystkim pojazdy do poruszania się na zewnątrz. Dlatego też ich konstrukcja musi być solidna i odporna na warunki atmosferyczne. Sklep Carrefour.pl oferuje jedynie najlepsze deski elektryczne GoBoard, CleverBoard oraz hulajnogi elektryczne SegWay i SegWheel. Są to marki produktów najwyższej jakości wśród hulajnóg oraz deskorolek elektrycznych dla dzieci i dorosłych. Intuicyjna obsługa i proste w prowadzeniu deski elektryczne są niewątpliwie pojazdami przyszłości i doskonałymi ekologicznymi środkami transportu w mieście.

HoverBoard dla każdego

Najbardziej ekologiczny środek transportu, osiągający zasięg ponad 20 km i prędkość ponad 15 km/h, jest bardzo pożądanym pojazdem w zatłoczonych samochodami miastach i niezwykle ciekawą alternatywą dla komunikacji miejskiej czy rowerowej. Deska elektryczna to najprostszy sposób na ominięcie korków, a przy tym szybki transport do miejsca docelowego. Kontrola HoverBoardu odbywa się przez odpowiednie pochylenie lub ruch stopami, jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna. Każdy może bez problemu szybko przesiąść się z autobusu czy tramwaju na deskę i swobodnie omijać zatłoczone ulice.

SegWheel i SegWay elektryczne hulajnogi

Z tradycyjną hulajnogą SegWheel i SegWay nie mają wiele wspólnego, no może poza stojakiem z umieszczonym na nim wyświetlaczem. Kontrola pojazdów odbywa się za pomocą balansu ciała. Wbudowany system żyroskopowy nie pozwala na zbyt duże przechylenie i upadek. SegWheel i SegWay to doskonałe pojazdy do miasta, sprawdzają się również doskonale w firmach, gdzie pracownicy muszą pokonać duże odległości każdego dnia, jak na przykład w magazynach. Pojazdy te są również doskonałym prezentem dla starszych dzieci.

Nowoczesne gadżety do transportu i zabawy

Nowoczesne deski elektryczne to niezwykłe środki transportu oraz źródło niesamowitej zabawy dla każdego. Duży zasięg, sięgający ponad 25 km. Spora szybkość maksymalna, a także nowoczesny design i co niezwykle istotne szybkie ładowanie i duża wydajność akumulatorów, powodują że deski elektryczne poza dostarczaniem niezaprzeczalnej frajdy dużym i małym użytkownikom są niewątpliwie pojazdami przyszłości. Zapraszamy do zapoznania się z obszerną ofertą sklepu Carrefour.pl na tanie najnowocześniejsze deski elektryczne najlepszych producentów.