Plecaki

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Plecaki

Plecak St.Reet

Plecak St.Reet Plecak St.Reet

Normalna cena: 99,99 zł

Special Price 79,99 zł

Plecak St.Reet

Plecak St.Reet Plecak St.Reet

Normalna cena: 99,99 zł

Special Price 79,99 zł

Plecak St.Reet

Plecak St.Reet Plecak St.Reet

Normalna cena: 99,99 zł

Special Price 79,99 zł

Plecak St.Reet

Plecak St.Reet Plecak St.Reet

Normalna cena: 99,99 zł

Special Price 79,99 zł

Plecak St.Reet

Plecak St.Reet Plecak St.Reet

Normalna cena: 99,99 zł

Special Price 79,99 zł

Plecaki szkolne i wycieczkowe dla dzieci

Wycieczka z rodzicami w nieznane, a może pierwsze dni w szkole lub przedszkolu? Niezależnie od sytuacji, plecaki dla dzieci to bardzo ważny, a czasami trudny wybór. Każdy maluch chce przecież prezentować się w nowym otoczeniu jak najlepiej. Plecaki dla dzieci, zarówno szkolne, jak i podróżnicze z oferty naszego sklepu charakteryzują się ciekawymi, kolorowymi nadrukami i kształtami, niezwykłą ergonomią i pojemnością. Dostosowane są do wieku dziecka, zapewniając komfort noszenia i bezpieczeństwo. Pierwsze dni w szkole czy przedszkolu to najczęściej duży stres dla dziecka, dlatego warto zapewnić mu plecak szkolny z ulubionym bohaterem, którym będzie się mógł pochwalić przed nowymi kolegami i koleżankami i już od pierwszego dnia nawiązać nowe przyjaźnie. Oferujemy najmłodszym wygodne, ergonomiczne, pojemne, jak również kolorowe, z ciekawymi i śmiesznymi nadrukami plecaki szkolne. Nasza oferta to plecaki dla dziewczynek w wielu przykuwających oko kolorach i wzorach, a także niewielkie plecaczki Happy Cow, wykonane z miękkiego i przyjemnego w dotyku pluszu, które doskonale sprawdzą się podczas dużych i małych wycieczek. Dla chłopców plecaki szkolne powinny charakteryzować się przede wszystkim wytrzymałością, nie należy jednak zapominać o odpowiednim nadruku. Plecaki dla chłopców z motywami wskazującymi na zainteresowanie piłką nożną, to zdecydowanie najlepszy pomysł dla młodego adepta tego sportu. W sklepie Carrefour.pl znajdziecie tornistry dla dzieci wykonane z najwyższej jakości materiałów, odporne na zabrudzenia i szybkie zniszczenia. Proponujemy również wygodne i trwałe worki na obuwie, tak bardzo przydatne w przedszkolu.

Plecaki dla dzieci odkrywców i podróżników

Przygotowując ofertę plecaków i tornistrów dla dzieci nie należy zapominać o małych podróżnikach. Oferta sklepu Carrefour.pl obejmuje bardzo wygodne i wytrzymałe plecaki dla dziewczynek i chłopców z dodatkowymi kółkami i wysuwaną rączką. Plecaki na kółkach doskonale sprawdzą się podczas długich podróży, kiedy dziecko chce dać odpocząć plecom. Dla starszych podróżników polecamy plecaki trekkingowe, które pomieszczą wszystko, czego potrzeba na prawdziwej wyprawie. Plecaki dla dzieci z naszej oferty to zdecydowanie najwyższa jakość, najlepsze materiały i najwyższa precyzja wykonania. Dzieciaki z pewnością szybko pokochają swoje nowe tornistry, a pierwszy dzień w szkole nie będzie już dla nich taki straszny.

Plecaki i akcesoria szkolne

Bogatą ofertę plecaków dla dziewczynek i chłopców sklepu Carrefour.pl uzupełnia szeroka propozycja akcesoriów szkolnych, takich jak piórniki i zestawy szkolne. Znajdziecie tu piórniki jedno i dwukomorowe, z wyposażeniem i bez. Oferujemy kilkuelementowe zestawy szkolne, zawierające m.in. piórnik z wyposażeniem, jak i narzędzia przydatne do wykonywania zadań domowych. Wszystko we wzorach i stylu plecaków z naszej oferty. Dzięki temu nie musisz już szukać akcesoriów szkolnych w różnych miejscach. W sklepie Carrefour.pl kupisz plecak i odpowiadający mu wzorem piórnik, które każde dziecko pokocha.