Kulki

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Kulki

Jakie kulki do gry wybrać?

Jak urozmaicić sobie czas spędzany na świeżym powietrzu? Sklep Carrefour oferuje pomysłowe, magnetyczne lub szklane kulki do gry, które dostarczą rozrywki nie tylko dzieciom, ale też dorosłym. Kulki stanowią przyjemny sposób na pobudzenie kreatywności, ćwiczenie precyzji oraz doskonalenie umiejętności manualnych. Jest to jednak przede wszystkim źródło doskonałej zabawy.

Szklane kulki do gry

Ich popularność nie słabnie mimo upływu lat. Wykorzystywane nie tylko do gry, ale też jako ozdoba, wykonane ze szkła kulki do gry wciąż wzbudzają duże zainteresowanie wśród naszych Klientów. Można je wykorzystywać także do nauki liczenia. Dostępne w zestawach, zapewnią atrakcyjną rozrywkę całej rodzinie zarówno w domu, jak i poza nim. Szklane kulki do gry pomogą w ćwiczeniu koncentracji i dostarczą silnych, związanych z rywalizacją emocji. Można je nabyć w solidnym opakowaniu, chroniącym kulki przed zniszczeniem i ułatwiającym ich transport. Wykonane ze szkła kulki do gry pozwolą się odprężyć, zachwycą blaskiem i atrakcyjnym designem.To fantastyczny pomysł na prezent, który rozwinie wyobraźnię i zapewni rozrywkę nie tylko podczas towarzyskich spotkań. Grać można bowiem także w pojedynkę.

Magnetyczne kulki do gry

Poza szklanymi kulkami, w ofercie Carrefour dostępne są również wykonane z magnesów neodymowych modele, przyciągające uwagę tęczowymi kolorami. Można z nich tworzyć skomplikowane konstrukcje przestrzenne, budować geometryczne kształty i eksperymentować z formą. Magnetyczne kulki do gry stanowią wyzwanie dla umysłu i niełatwą do rozwiązania łamigłówkę. To propozycja dla osób, które chcą rozwinąć wyobraźnię przestrzenną, a przy tym doskonale się bawić. Umieszczone w estetycznym pudełku kulki do gry nie zajmują dużo miejsca. Można więc bez przeszkód zabrać je na wakacyjny wyjazd lub rodzinny piknik. Dostępne w sklepie Carrefour zestawy z pewnością dostarczą sporo radości wszystkim użytkownikom, niezależnie od wieku. Zachwycające efekty łączenia kulek bez wątpienia warte są każdych starań.