jo-jo

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

jo-jo

Zabawkowe Jo-Jo

Zabawki służące poprawnemu rozwoju dzieci są od wielu lat niezwykle popularne. W sklepie Carrefour.pl polecamy wszystkim rodzicom szereg gier i zabawek, które bardzo dobrze wspomagają rozwój koncentracji, a także koordynacji wzrokowo-ruchowej. Do jednych z najbardziej popularnych należy oczywiście jojo dla dzieci. Jest to klasyczna zręcznościowa zabawka, która poza radością pozwala dzieciom prawidłowo rozwijać zdolności manualne i refleks. Jojo dziecięce z naszej oferty jest doskonale przystosowane wielkościowo dla dzieci. Jojo dla dzieci jest całkowite bezpieczne, a jego rozmiary pozwalają na swobodne schowanie go do kieszeni. Polecamy zabawki jojo wykonane z drewna lub tworzywa sztucznego. Nasi dostawcy to firmy przykładające ogromną uwagę do jakości wykonanych zabawek. Możecie mieć pewność, że Yoyo dostępne w sklepie Carrefour.pl spełni wszystkie oczekiwania Wasze i Waszych pociech, zarówno z punktu widzenia zabawy, jak również bezpieczeństwa. Ofiaruj dziecku na prezent plastikowe lub drewniane jojo, a przekonasz się ile frajdy wywołasz tą niewielką zabawką.

Diabolo dla zaawansowanych graczy Yoyo

Przedstawiamy grę Diabolo. Jest to trochę zmieniona wersja jojo dla starszych dzieci. Gra polega na utrzymania i obracania na sznurku zakończonym kijkami figury w kształcie klepsydry. Zabawa w Diabolo wymaga zdecydowanie większej koncentracji niż zabawa jojo dla dzieci. Utrzymanie klepsydry na sznurku i wykonywanie nią różnych sztuczek, jak chociażby podrzucanie lub robienie pętli to nie lada wyzwanie dla dzieci. Zabawa ta doskonale kształci koncentrację, cierpliwość i zręczność. Przeznaczona jest dla dzieci powyżej 6 roku życia.

Gry zręcznościowe dla najmłodszych

Zarówno Diabolo, jak i Yoyo to bardzo fajne i wymagające skupienia zabawki dla dzieci. Dzięki nim najmłodsi kształcą w sobie tak niezwykle potrzebną w życiu cierpliwość, zręczność i koordynację wzrokowo-ruchową. Zabawki jojo dla dzieci ze sklepu Carrefour.pl to gwarancja ciekawej i edukacyjnej zabawy dla dzieci na długie godziny.