Gry z rakietkami

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Gry z rakietkami

Jaką grę z rakietkami wybrać?

Dostarczą odpowiednią dawkę ruchu i sporo emocji - gry z rakietkami to fantastyczny sposób na aktywny wypoczynek. W sklepie Carrefour można znaleźć rakietki plażowe, zestawy przeznaczone do letniego tenisa, pomysłowe łapacze oraz dużo więcej. Gry z rakietkami zapewnią doskonałą zabawę nie tylko dzieciom, ale też dorosłym. To znakomita okazja do ćwiczenia szybkości reakcji oraz koordynacji ruchów.

Gry z rakietkami dla dzieci

Sklep Carrefour posiada w swoim asortymencie przyciągające uwagę zestawy w efektownych kolorach, przeznaczone dla najmłodszych graczy. Ozdobione motywem zwierzęcym rakietki i trzęsące się piłeczki z pewnością zachwycą dzieci i skutecznie zachęcą je do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Gry z rakietkami można wykorzystywać na plaży, w ogrodzie, parku oraz wszędzie tam, gdzie jest choć trochę wolnego miejsca. Zestawy składają się zwykle z rakietek oraz piłki. Nie tylko dostarczą wyjątkowej rozrywki, ale też pomogą w ćwiczeniu zręczności, cierpliwości i koncentracji. Gry z rakietkami nie są wymagające. Ich zasady są proste, a mimo to nie sposób się z nimi nudzić. Carrefour poleca pomysłowe łapacze, które mogą być używane zarówno przez jedną, jak i dwie osoby.

Wysokiej jakości gry z rakietkami

Dzięki solidnemu wykonaniu, dostępne w ofercie sklepu Carrefour gry z rakietkami pozwalają na wieloletnie użytkowanie. Są nie tylko wytrzymałe, ale też bezpieczne. W wielu zestawach rakietki pokryte są miękkim poszyciem, które gwarantuje pewny chwyt i chroni przed zranieniem. Miękka piłka o niewielkim ciężarze z pewnością nie wyrządzi krzywdy przeciwnikowi. Gry z rakietkami można nabyć w naszym sklepie w zamykanych na zamek błyskawiczny, praktycznych, wyposażonych w uchwyt pokrowcach. Ułatwiają one transport oraz przechowywanie zestawów, zabezpieczając je przed zniszczeniem. Gry z rakietkami obudzą ducha walki w każdym, kto lubi ruch oraz rywalizację. Bez wątpienia warto zabrać je ze sobą na wakacyjny wyjazd. W sklepie Carrefour można znaleźć duży wybór trwałych gier o atrakcyjnym designie.