Bocce

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Bocce

Na czym polega gra w Bocce?

Jak miło spędzić czas z bliskimi, a jednocześnie poćwiczyć precyzję ruchów? Bocce to sposób na aktywność na świeżym powietrzu oraz emocjonującą rozgrywkę z przyjaciółmi. W sklepie Carrefour można znaleźć wysokiej jakości zestawy, które przeznaczone są dla graczy w każdym wieku. Bocce zapewni wyśmienitą zabawę zarówno seniorom, jak i dzieciom. Gra nie stanowi wyzwania dla nikogo. Proste zasady nie wykluczają jednak fantastycznej rozrywki.

Bocce – wytrzymałe i ekskluzywne zestawy

W bogatym asortymencie sklepu Carrefour dostępne są zestawy wykonane z trwałych materiałów, takich jak lite drewno, chromowana stal czy wysokiej jakości tworzywo sztuczne. To gwarancja pasjonującej gry przez wiele ciepłych sezonów. Bocce jest źródłem fantastycznej zabawy, wzbogaconej o element rywalizacji. Zestawy składają się z ciężkich kul oraz niewielkiej drewnianej kulki. Często zawierają także praktyczny miernik odległości, stosowany wówczas, gdy wytypowanie zwycięzcy wzbudza wątpliwość. Zestaw do bocce może być wyposażony również w umieszczony na lince magnes, który umożliwia podnoszenie metalowych kul bez konieczności pochylania się.Dzięki praktycznemu, ekskluzywnemu etui, przenoszenie gry nie stanowi problemu, podobnie jak jej przechowywanie.

Bocce – dla miłośników aktywnego wypoczynku

Aby urozmaicić spędzony z rodziną czas, zapewnić sobie rozrywkę w trakcie wakacyjnego wyjazdu lub zabawić się w gronie przyjaciół, warto wykorzystać dostępne w ofercie sklepu Carrefour zestawy bocce. Dzięki prostym zasadom, zrozumienie gry nie będzie wyzwaniem nawet dla małych dzieci. Dodatkowo, w trakcie rozgrywki można poćwiczyć precyzję ruchów, zręczność oraz zdolność strategicznego myślenia. Bocce dostarcza silnych emocji i pozwala na zdrową rywalizację z innymi uczestnikami gry. Aby grać, nie potrzeba szczególnych umiejętności czy wiedzy. To gra dla każdego, kto lubi się ruszać i chętnie spędza czas na świeżym powietrzu. Bocce w ofercie Carrefour to solidne zestawy o ponadczasowym, atrakcyjnym designie, dostępne w konkurencyjnych cenach.