Gry na trawie

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Gry na trawie

Jaką grę na trawę kupić?

Gdy pogoda dopisuje, rozrywka na świeżym powietrzu będzie doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Sklep Carrefour oferuje pomysłowe i pobudzające kreatywność gry na trawie. To fantastyczna metoda na uatrakcyjnienie rodzinnych wypadów oraz znakomita zabawa, niezależnie od wieku. W naszym asortymencie można znaleźć popularne bule, drewnianego krykieta oraz wiele innych propozycji na aktywne popołudnie i zdrową rywalizację.

Gry na trawie w ofercie Carrefour

Polecamy wysokiej jakości zestawy, wyróżniające się dużą wytrzymałością, a co za tym idzie, długą żywotnością. Dostępne w naszej ofercie gry na trawie pozwalają na poprawę koordynacji ruchowej, rozwój wyobraźni przestrzennej oraz umiejętności strategicznego planowania. Atrakcyjny design to dodatkowy atut, istotny zwłaszcza dla dzieci. W sklepie Carrefour można znaleźć przeznaczone dla małych graczy, kolorowe gry na trawie w postaci zabawnych zwierzątek. Dzięki nim maluchy przyjemnie i aktywnie spędzą czas, poprawiając jednocześnie precyzję ruchów i ucząc się pracy w grupie. Oferujemy również przeznaczone dla graczy w każdym wieku zestawy, odpowiednie na rodzinną rozrywkę. Takie gry na trawie jak bule czy Kubb dostarczą wielu wrażeń uczestnikom w każdym wieku.

Drewniane gry na trawie

Wykonane z mocnego, litego drewna gry z pewnością umilą spędzone z przyjaciółmi chwile i zapewnią doskonałą zabawę podczas ciepłych dni. Warto zabrać je także na rodzinny piknik, wakacyjny wyjazd czy popołudniowe grillowanie. Gry na trawie w sklepie Carrefour to nie tylko zespołowa rozrywka. W niektórych wariantach można także grać samemu. Polecamy zestawy o ekskluzywnym, efektownym wyglądzie, umieszczone w funkcjonalnych i estetycznych torbach, które ułatwiają ich przechowywanie oraz transport. Oferujemy wymagające koncentracji gry na trawie, stanowiące przyjemny sposób na trening i poprawę umiejętności poznawczych. Zestawy do gry w krykieta, bule czy Kubb nigdy się nie nudzą i zapewniają wiele godzin wyśmienitej zabawy dorosłym oraz dzieciom.