Gra w rzutki i akcesoria

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Gra w rzutki i akcesoria

Gra w rzutki

Zastanawiasz się jaki prezent dla dziecka może sprawić mu najwięcej frajdy? Oto odpowiedź! Gra w rzutki! Prosta, zawierająca element rywalizacji gra, to doskonały sposób na spędzanie czasu z dziećmi. Dart dla dzieci jest bardzo bezpieczny, gdyż rzutki wykonane są albo z rzepów albo bezpiecznych zaoblonych strzałek magnetycznych. Tarcze z rzutkami to doskonały pomysł na zabawę całą rodziną, sposób na ćwiczenie precyzji, celności i cierpliwości, a także wspaniale wspólnie z dziećmi spędzony czas. W sklepie Carrefour.pl znajdziesz grę w rzutki na rzepy lub rzutki magnetyczne. Oferujemy tablice różnych rozmiarów. Na szczególną uwagę zasługuje gra w rzutki w wymiarze XL, której tablicę możesz rozłożyć na ziemi i grać podczas pikniku. Tarcze z rzutkami mogą być świetną zabawą w domu w deszczowe dni, jak również doskonale sprawdzą się na świeżym powietrzu.

Gra w rzutki dla dzieci w każdym wieku

Specjalnie skonstruowane rzutki na rzep pozwalają zachować maksymalne bezpieczeństwo podczas zabawy z małymi dziećmi. Dla starszych wybierz rzutki magnetyczne, które dzięki specjalnemu zakończeniu niwelują ryzyko skaleczenia. Jest to świetna zabawa dla całej rodziny. Ciekawe wzory tarcz z punktacją pozwalają na grę do uzyskania określonej ilości punktów lub polegającą na trafieniu w odpowiedni punkt. Dla najmłodszych dzieci najlepszym sposobem na grę w rzutki jest ćwiczenie celności i koncentracji. Tarcze z rzutkami można swobodnie zamocować na drzwiach, ścianie lub jakiejkolwiek innej płaskiej powierzchni, po skończonej grze można je zwinąć i bezpiecznie przechowywać.

Wspólne spędzanie czasu dla całej rodziny

Mamy coraz mniej czasu, praca zawodowa pochłania nas coraz bardziej, dlatego warto skorzystać z każdej możliwości, jaką mamy na spędzenie czasu i wspólną zabawę z pociechami. Rzutki dla dzieci, zarówno w wersji magnetycznej, jak i rzutki na rzepy służą do tego celu doskonale. Jest to zarazem świetny sposób na rozładowanie nadmiaru dziecięcej energii, jak również fantastyczny sposób na ćwiczenie dziecięcej koncentracji wzrokowo ruchowej. Zdrowa rywalizacja podczas gry w darta dla dzieci skutecznie rozwinie celność i zręczność, dając przy tym bardzo dużo frajdy ze wspólnej zabawy.