Gra w bule

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Gra w bule

Dla kogo przeznaczona jest gra w bule?

Rozrywka w rodzinnym gronie? A może spotkanie z przyjaciółmi? Gra w bule pozwoli urozmaicić wspólny czas. W sklepie Carrefour można znaleźć tę nieskomplikowaną terenową zabawę w atrakcyjnej cenie. Polecamy wysokiej jakości zestawy wykonane z niezawodnych materiałów. Gra w bule przeznaczona jest zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, ułatwiając integrację i dostarczając wielu wrażeń.

Gra w bule – atrakcyjna forma spędzania czasu na świeżym powietrzu

Towarzyszące rywalizacji emocje, aktywność ruchowa oraz otoczenie przyrody czynią grę w bule niezwykle popularną. Można ją wykorzystywać w domowych ogrodach, parkach, podczas wakacji lub jako rozrywkę po pracy. Przejrzyste zasady gry nie stanowią wyzwania dla nikogo, zarówno dla juniora, jak i dla seniora. Mimo że wymaga użycia nieco siły, gra w bule nie należy do wymagających rozrywek. Wystarczy odrobina precyzji, by dobrze się bawić i mieć szansę na zwycięstwo. Zestaw składa się z ciężkich metalowych kul, które różnią się od siebie detalami, małej, drewnianej kulki oraz miernika odległości, wykorzystywanego w przypadku dylematów, dotyczących zwycięstwa. Dostępna w sklepie Carrefour gra w bule została umieszczona w poręcznej, ułatwiającej jej transport torbie, wyposażonej w wygodny uchwyt i zapinanej na zamek błyskawiczny. Dzięki niej przenoszenie gry nie stanowi problemu, a wyciąganie jej elementów zajmuje wyłącznie kilka chwil.

Gra w bule – dla osób w każdym wieku

Głównym celem gry jest umieszczenie swojej kuli jak najbliżej drewnianej. Warunkiem zwycięstwa jest więc odrobina koncentracji oraz precyzyjny rzut. Trzeba wykazać się także sprytem, by odsunąć kulę rywala, a tym samym objąć prowadzenie. Dzięki prostym zasadom, gra w bule jest odpowiednia dla osób w każdym wieku. To doskonała rozrywka dla rodzin, urozmaicająca wspólnie spędzony czas na świeżym powietrzu. Rywalizacja wzbudza nierzadko silne emocje, czyniąc grę pasjonującą i pełną wrażeń. Gra w bule wymaga jednak zastosowania siły, by rzucić ciężką, metalową kulą. Nie jest więc odpowiednia dla dzieci poniżej 3. roku życia.