Pojazdy

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Pojazdy

Dzieci od najmłodszych lat zaciekawione są otaczającym je światem, a motoryzacja i samochody dla dzieci często stanowią jedno z najważniejszych i najtrwalszych zainteresowań, często kontynuowanych w starszym wieku. Sklep Carrefour.pl oferuje bardzo szeroki wybór samochodów zabawek dla dzieci w każdym wieku. Znajdziesz tu nie tylko samochodziki dla chłopców. W naszej ofercie znajdują się również samochody dla dziewczyn, jak chociażby różowe kabriolety dla lalek Barbie. Ale to nie wszystko.

Największy wybór samochodów dla dzieci

Carrefour.pl to sklep oferujący ogromny wybór samochodów zabawek. Znajdziecie tu całe zestawy najciekawszych samochodzików dla chłopców i dziewczynek, tory wyścigowe, modele do samodzielnego składania dla starszych dzieci, klasyczne resoraki dla dzieci Hot Wheels, a także figurki bohaterów uwielbianej przez dzieciaki serii kreskówek „Auta”. Proponujemy modele kolejek, koparek, traktorów, samolotów, helikopterów, a nawet promów kosmicznych. Znajdziecie u nas zestawy do budowania parkingów, lotnisk, torów wyścigowych mostów i wielu innych atrakcji, dzięki którym dzieciaki będą miały bardzo dużo frajdy.

Jedynie bezpieczne samochodziki dla chłopców i dziewczynek

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak niebezpieczne są produkty dla dzieci słabej jakości, z luźnymi częściami i wykonane bez szczególnej dbałości o bezpieczeństwo najmłodszych. Samochody zabawki z naszej oferty to jedynie precyzyjnie wyselekcjonowane, dostosowane do wieku dzieci, bezpieczne gadżety, zabawa która jest wielką przyjemnością.

Zapraszamy do wspólnej zabawy resorakami z dziećmi

Nic tak nie buduje więzi, jak wspólna zabawa. Dzięki zestawom samochodów dla dzieci, modelom torów wyścigowych czy parkingów, zestawów znaków drogowych i wielu innym, możesz spędzać długie godziny na niekończących się wyścigach z dziećmi. Udana zabawa gwarantowana. Samochodziki dla chłopców, samochody dla lalek dla dziewczynek, resoraki, modele i zestawy różnych pojazdów to gwarancja udanego prezentu dla każdego dziecka. Zapraszamy do zakupów.