Lalki bobasy i akcesoria

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Lalki bobasy i akcesoria

Lalka ARTYK Mała modnisia

Lalka ARTYK Mała modnisia Lalka ARTYK Mała modnisia

Normalna cena: 49,99 zł

Special Price 39,99 zł

Laki bobasy dla dzieci

Każda dziewczynka marzy o lalce, z którą będzie mogła wychodzić na spacery, opiekować się nią, przebierać i kochać. Rodzice mogą mieć nie lada problem z doborem idealnej lalki dla dziecka, gdyż ich wybór na rynku jest naprawdę szeroki. Nie od dziś dużą popularnością cieszą się lalki bobasy, które są wręcz uwielbiane przez małe dziewczynki, a dodatkowo uczą opiekuńczości i odpowiedzialności. W ofercie sklepu Carrefour znajduje się szeroka gama lalek bobasów i akcesoriów, które są niezbędne do opieki nad nimi – wózki, ubranka, butelki i wiele, wiele innych.

Lalki bobasy

Chyba każda kobieta pamięta swoją ulubioną lalkę z dzieciństwa, którą się opiekowała niczym prawdziwa Mama. Dawniej jednak rynek nie był tak bogaty w lalki bobasy, tak jak dziś. W chwili obecnej mamy do czynienia z lalkami stworzonymi tak, że przypominają prawdziwe bobasy. Oprócz wyglądu, nie zmieniła się jednak rola tego typu lalek. Pozwalają one bowiem małym dziewczynkom poczuć się jak osoba dorosła – jak Mama, opiekująca się swoim dzieckiem.

Obecnie znajdujące się w sprzedaży lalki bobasy do złudzenia przypominają prawdziwe niemowlęta – rączki, nóżki i buzie zostały stworzone z myślą o najdrobniejszych szczegółach. Posiadają charakterystyczne dla niemowląt fałdki skórne i rysy twarzy. Niektóre z lalek można naprawdę karmić. Bobasa należy później posadzić na nocniku, by zrobiła siusiu. Wiele modeli lalek bobasów potrafi także płakać jak prawdziwe niemowlę. Niestety w przypadku niektórych, szczególnie młodszych dzieci, może być to nietrafiona funkcja, gdyż nagły wybuch płaczu bobasa może je przestraszyć.

Dodatkowo lalki bobasy mogą gaworzyć, mówić pierwsze słowa (jak np. Mama), śmiać się, jeść, pić, siusiać, zamykać oczka czy płakać.

Od kiedy i jaka lalka bobas dla dziecka?

Większość lalek bobasów przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia, jednak bez przeszkód możemy podarować taką lalkę także młodszym dzieciom. W przypadku mniejszych dzieci, warto zdecydować się jednak na lżejszą i bardziej miękką lalkę, którą dziecko będzie mogło swobodnie chwytać i się nią opiekować.

Bez wątpienia najlepszym wyborem będą interaktywne lalki bobasy, które dzięki większej ilości funkcji zapewnią jeszcze lepszą zabawę. Lalka bobas powinna zatem wchodzić z dzieckiem w interakcję – jeśli naciśniemy przycisk i lalka zacznie płakać, dziecko powinno odpowiednio się nią zająć.

Dodatkowe akcesoria

Najczęściej lalki bobasy sprzedawane są z dodatkowymi akcesoriami w postaci butelki, nocnika, kocyka czy kompletem ubrań. Warto także postawić na lalki, do których bez problemu będziemy mogli dokupić kolejne akcesoria niezbędne do opieki nad nią. Dodatkowo dla lalek typu bobas możemy dokupić wózek lub nosidełko, dzięki czemu nasze dziecko będzie mogło wychodzić z lalką na spacery i zabierać ją praktycznie wszędzie. Dzięki dodatkowym akcesoriom dla lalek bobasów, dziecko zyska jeszcze więcej możliwości zabawy.

Lalka bobas nie tylko dla dziewczynek

W naszej kulturze przyjęło się, że lalkami bawią się tylko i wyłącznie dziewczynki. W ostatnim czasie możemy usłyszeć lub przeczytać na forach dla rodziców, że coraz więcej chłopców woli zabawę lalkami niż autami. Nie ma tutaj jednak powodów do obaw! Jak się okazuje, lalki bobasy pomagają chłopcom sprawdzić się w roli Taty. Podobnie jak w przypadku dziewczynek, tak i chłopcy mogą wcielić się w rolę dorosłego. Zabawa bobasem sprawi, że chłopcy wyrosną na mądrych, odpowiedzialnych i kochających ojców.

Lalka bobas – na co zwrócić uwagę?

Decydując się na zakup lalki bobasa, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów. Kluczowy jest dobór odpowiedniego wymiaru laki do predyspozycji dziecka. Trzylatki bez problemu poradzą sobie z większym i cięższym bobasem, jednak młodsze dzieci niekoniecznie.

Bardzo ważnym elementem są również funkcje, które dana lalka oferuje. Z pewnością bobasy, które będzie można karmić, które będą wydawać dźwięki czy siusiać, sprawią dziecku większą frajdę. Dodatkowo warto sprawdzić, czy dany model można naprawdę kąpać.

Przy zakupie lalki bobasa warto skupić się także na dodatkowych akcesoriach, które zawarte są w zestawie z nią. Dodatkowe ubranka, butelki, smoczki czy miseczki, dodatkowo uatrakcyjnią zabawę.

Lalki bobasy uczą odpowiedzialności i prawidłowych nawyków. Doskonale sprawdzą się bowiem w przypadku dzieci, które niebawem będą miały młodsze rodzeństwo i nie tylko. Lalka bobas nauczy bowiem dziecko opieki nad niemowlęciem i zapewni fantastyczną rozrywkę. W ofercie sklepu Carrefour znajduje się szeroka gama lalek bobasów i przeznaczonych dla nich akcesoriów. Atrakcyjne ceny i wysoka jakość oferowanych przez nas produktów sprawiają, że zakupy w naszym sklepie stają się prawdziwą przyjemnością.