Mega Bloks

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Klocki Mega Bloks

Klocki Mega Bloks

Klocki są chyba jedną z najchętniej wybieranych zabawek dla dzieci. Na rynku dostępnych jest wiele modeli klocków dla dzieci, jednak nie wszystkie sprawdzą się w przypadku tych najmłodszych. Z pomocą przychodzi marka Mega Bloks, która oferuje specjalnie zaprojektowane klocki, przeznaczone już dla niespełna rocznych maluszków. W ofercie sklepu internetowego Carrefour, znajduje się szeroka gama produktów Mega Bloks, przeznaczonych dla najmłodszych dzieci.

Klocki Mega Bloks – co stanowi o ich wyjątkowości?

Choć przyjęło się, że Mega Bloks są to klocki przeznaczone tylko dla najmłodszych dzieci, w ofercie znajdziemy także zestawy zabawek przeznaczone dla dzieci powyżej 5. roku życia. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości co do przedziału wiekowego danego zestawu, stosowne informacje na ten temat zobaczymy w widocznym miejscu na opakowaniu. Dodatkowo klocki Mega Bloks wyróżniają się ponadczasowym wyglądem – są bardzo kolorowe, a niektóre zestawy stylizowane są na postaci z bajek (np. Lokomotywa Tomek).

Dodatkowo na klockach dla najmłodszych znajdziemy wszelkiego rodzaju nadruki, przedstawiające zwierzątka, literki i cyferki. Takie zastosowanie jeszcze bardziej rozwija umiejętności naszego dziecka i zachęca je do zabawy. Klocki Mega Bloks zostały zaprojektowane tak, by pasowały do dziecięcych rączek, są łatwe w łączeniu i rozłączaniu, a także na tyle duże, by nie stwarzały zagrożenia dla zdrowia dziecka – na przykład poprzez połknięcie. Dodatkowym atutem tej serii klocków są specjalnie zaprojektowane, wytrzymałe torby, w których można przechowywać klocki.

Klocki Mega Bloks idealnym prezentem dla najmłodszych

Jeśli jesteśmy na etapie poszukiwań prezentu na roczek lub kolejne urodzinki dziecka, zbliżają się święta lub po prostu chcemy zrobić dziecku wyjątkowy prezent,  klocki Mega Bloks będą idealnym rozwiązaniem. Cieszą się one bardzo dużą popularnością, głównie ze względów estetycznych i jakościowych. Klocki Mega Bloks wykonane są z wysokiej jakości materiałów, w pełni bezpiecznych dla zdrowia dziecka. Klocki Mega Bloks doskonale rozwijają kreatywność i pomysłowość dziecka, a dodatkowo wspomagają jego sprawność manualną i motoryczną. Dodatkowym atutem jest fakt, że klocki Mega Bloks sprawdzą się zarówno jako prezent dla dziewczynek, jak i dla chłopców.

Najpopularniejsze serie klocków Mega Bloks

Do najchętniej wybieranych produktów z linii Mega Bloks możemy zaliczyć:

  • Mega Bloks First Builders – czyli klocki przeznaczone dla dzieci od pierwszego roku życia. Charakteryzują się dużymi rozmiarami, dzięki czemu wyeliminowane zostaje ryzyko połknięcia klocka przez dziecko. Pierwsze klocki Mega Bloks pozwalają na budowanie przeróżnych konstrukcji, są stabilne, łatwe w łączeniu i rozłączaniu.
  • Klocki tematyczne Mega Bloks, spośród których wyróżniamy serię „Tomek i Przyjaciele” oraz „Minionki” – są to zestawy przeznaczone dla starszych dzieci. W zależności od modelu, mogą być przeznaczone dla dzieci od 2 lub od 5. roku życia. Klocki tematyczne będą doskonałym prezentem dla małego wielbiciela danych postaci bajkowych.

Mega Bloks to nie tylko klocki

Seria Mega Bloks, oprócz doskonałej jakości klocków dla dzieci, oferuje również inne zabawki. Do bardzo popularnych produktów z linii Mega Bloks możemy zaliczyć na przykład specjalny Pojazd- Zbieracz do klocków lub stoliczek z klockami Mega Bloks.

Stolik z klockami Mega Bloks

Stoliczek przeznaczony jest dla dzieci w wieku 1-5 lat. Stolik jest bardzo wygodny i można przenosić go w dowolne miejsce w domu. Jest bardzo kolorowy i może służyć dziecku jako doskonała platforma do budowania z klocków. W zestawie ze stolikiem Mega Bloks znajdują się duże klocki i dwie podstawy na kółkach, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w przypadku dzieci w każdym wieku i urozmaici zabawę. Dodatkowo stolik jest kompatybilny z wszystkimi dużymi klockami Mega Bloks.

Zbieracz klocków Mega Bloks

W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszy się specjalny zbieracz klocków Mega Bloks. Jest to specjalna przyczepka, która podczas ciągnięcia przez dziecko dosłownie „pochłania” porozrzucane klocki. Dodatkową atrakcją jest to, że podczas przesuwania zbieracza, klocki w jego środku zabawnie wirują, pobudzając wyobraźnię dziecka. Pojazd postawiony został na solidnych, dużych kółkach i posiada wygodny uchwyt. Jeśli zbiornik się zapełni, klocki możemy łatwo wyciągnąć i budować dalej lub przełożyć do pojemnika. Zabawka została stworzona z myślą o dzieciach w wieku 1-5 lat. W zestawie ze zbieraczem Mega Bloks znajduje się 20 dużych klocków.

W ofercie sklepu Carrefour znajduje się szeroka gama produktów z linii Mega Bloks, dopasowana odpowiednio do wieku Twojego dziecka. Atrakcyjna cena i wysoka jakość produktu jest gwarancją udanych zakupów. Nie czekaj i już dziś spraw swojemu dziecku wyjątkowy prezent.