Nexo Knights

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Klocki Lego Nexo Knights

LEGO Lance (LG70337)

LEGO Lance (LG70337) LEGO Lance (LG70337)

Normalna cena: 39,99 zł

Special Price 37,99 zł

Lego Flama

Lego Flama Lego Flama

Normalna cena: 39,99 zł

Special Price 37,99 zł

Zestawy LEGO Nexo Knights

Podejmij wyzwanie pięciu rycerzy Nexo Knights i walcz u ich boku ze złymi mocami. Twoje dziecko może stać jednym z walecznych bohaterów i przeżyć niesamowite przygody, ratując królestwo Knighton przed zniszczeniem. Klocki LEGO Nexo Knights opowiadają historię dzielnych rycerzy: Clay, Macy, Axl, Lance i Aarona, którzy przeciwstawiają się złu i walczą o pokój na świecie. Klocki LEGO Nexo Knights są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcieliby się przenieść w magiczną krainę bohaterów. Taka zabawka z pewnością przyprawi dziecku wiele radości, a także rozwinie jego wyobraźnię. Seria przeznaczona jest dla dwóch kategorii wiekowych: 7-14 oraz 8-14 lat.

LEGO Nexo Knights - idealny zestaw na prezent

Jeśli szukasz oryginalnego podarunku dla najmłodszych członków rodziny, klocki LEGO Nexo Knights będą odpowiednim rozwiązaniem nawet dla najbardziej wymagających pociech. Doskonale wykonane, z najlepszej jakości materiałów, dostępne są w sklepie Carrefour online. Można wybierać spośród dostępnych zestawów i stworzyć niepowtarzalny świat rycerzy Nexo Knights w obrębie dziecięcego pokoju. Dodatkowym plusem jest atrakcyjna cena i możliwość rozbudowy o kolejne elementy i postaci.

LEGO Nexo-Knights zestawy

Do najpopularniejszych zestawów LEGO Nexo Knights możemy zaliczyć:

  • Starcie technologicznych czarodziejów,
  • Zamek Knighton,
  • Bombowiec Berserkera,
  • Bojowy poduszkowiec Lance’a,
  • Wulkaniczna kryjówka Jestro,
  • X-bow Aarona,
  • Pojazd Axla,
  • Machina oblężnicza generała Magmara,
  • Heligulec,
  • Podwójny infektor.

Dodatkowo do zestawów LEGO Nexo Knights możemy dokupić magiczne tarcze – Combo Moce NEXO fala 1 i fala 2. W każdej paczce kryje się pięć magicznych mocy NEXO, które w odpowiednim połączeniu pozwolą pokonać złego Monstroxa, w darmowej aplikacji LEGO Nexo Knights Merlok 2.0. Wystarczy podłączyć moce do tarczy kombinacji Nexo, zeskanować i stanąć do walki ze złem. Do zebrania jest aż 35 mocy Nexo, dlatego też mali bohaterowie mają w czym wybierać.

Sklep Carrefour oferuje wszystkie zestawy i tarcze LEGO Nexo Knights, w atrakcyjnych cenach. Seria klocków Nexo Knights w połączeniu z aplikacją, dają wiele możliwości tworzenia i uczą strategicznego myślenia. Gwarantujemy, że każdy mały bohater będzie zachwycony!