Nexo Knights

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Klocki Lego Nexo Knights

LEGO Nexo Knights Macy (70331)

LEGO Nexo Knights Macy (70331) LEGO Nexo Knights Macy (70331)

Normalna cena: 39,99 zł

Special Price 37,99 zł

Lego Flama

Lego Flama Lego Flama

Normalna cena: 39,99 zł

Special Price 37,99 zł

LEGO Lance (LG70337)

LEGO Lance (LG70337) LEGO Lance (LG70337)

Normalna cena: 39,99 zł

Special Price 37,99 zł

Zestawy LEGO Nexo Knights

Podejmij wyzwanie pięciu rycerzy Nexo Knights i walcz u ich boku ze złymi mocami. Twoje dziecko może stać jednym z walecznych bohaterów i przeżyć niesamowite przygody, ratując królestwo Knighton przed zniszczeniem. Klocki LEGO Nexo Knights opowiadają historię dzielnych rycerzy: Clay, Macy, Axl, Lance i Aarona, którzy przeciwstawiają się złu i walczą o pokój na świecie. Klocki LEGO Nexo Knights są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcieliby się przenieść w magiczną krainę bohaterów. Taka zabawka z pewnością przyprawi dziecku wiele radości, a także rozwinie jego wyobraźnię. Seria przeznaczona jest dla dwóch kategorii wiekowych: 7-14 oraz 8-14 lat.

LEGO Nexo Knights - idealny zestaw na prezent

Jeśli szukasz oryginalnego podarunku dla najmłodszych członków rodziny, klocki LEGO Nexo Knights będą odpowiednim rozwiązaniem nawet dla najbardziej wymagających pociech. Doskonale wykonane, z najlepszej jakości materiałów, dostępne są w sklepie Carrefour online. Można wybierać spośród dostępnych zestawów i stworzyć niepowtarzalny świat rycerzy Nexo Knights w obrębie dziecięcego pokoju. Dodatkowym plusem jest atrakcyjna cena i możliwość rozbudowy o kolejne elementy i postaci.

LEGO Nexo-Knights zestawy

Do najpopularniejszych zestawów LEGO Nexo Knights możemy zaliczyć:

  • Starcie technologicznych czarodziejów,
  • Zamek Knighton,
  • Bombowiec Berserkera,
  • Bojowy poduszkowiec Lance’a,
  • Wulkaniczna kryjówka Jestro,
  • X-bow Aarona,
  • Pojazd Axla,
  • Machina oblężnicza generała Magmara,
  • Heligulec,
  • Podwójny infektor.

Dodatkowo do zestawów LEGO Nexo Knights możemy dokupić magiczne tarcze – Combo Moce NEXO fala 1 i fala 2. W każdej paczce kryje się pięć magicznych mocy NEXO, które w odpowiednim połączeniu pozwolą pokonać złego Monstroxa, w darmowej aplikacji LEGO Nexo Knights Merlok 2.0. Wystarczy podłączyć moce do tarczy kombinacji Nexo, zeskanować i stanąć do walki ze złem. Do zebrania jest aż 35 mocy Nexo, dlatego też mali bohaterowie mają w czym wybierać.

Sklep Carrefour oferuje wszystkie zestawy i tarcze LEGO Nexo Knights, w atrakcyjnych cenach. Seria klocków Nexo Knights w połączeniu z aplikacją, dają wiele możliwości tworzenia i uczą strategicznego myślenia. Gwarantujemy, że każdy mały bohater będzie zachwycony!