Duplo

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Klocki Lego Duplo

Zestawy LEGO Duplo

Jedną z ulubionych rozrywek dzieci, jest zabawa klockami LEGO. Podążając za potrzebami najmłodszych dzieci, firma Lego stworzyła klocki Duplo. Jest to seria przeznaczona dla najmłodszych użytkowników, którzy czerpią przyjemność zarówno z budowania i składania, jak i samej zabawy w wykreowanym przez siebie świecie. Seria Duplo dedykowana jest dwóm grupom wiekowym: od 1. do 3. roku życia oraz od 2. do 5 lat. Dzięki wielkości poszczególnych elementów, zabawki z tej serii nie stanowią zagrożenia dla dzieci. Motywami przewodnimi są zwierzątka, różnorakie budowle, w tym lotnisko, przedszkole, a także bohaterowie z ulubionych bajek Disney’a.

LEGO Duplo dla chłopca i dziewczynki

Klocki LEGO Duplo to nie tylko frajda, ale także trening kreatywności. Od dziecka zależy, jak będzie wyglądać zbudowany przez nie świat, a konstruowanie przedmiotów, części czy maszyn wedle instrukcji, sprzyja rozwojowi malucha, doskonaląc jego umiejętności logicznego myślenia. Klocki LEGO Duplo są uniwersalne. Nie podlegają modzie – to nie tylko sezonowa zabawa, ale produkt ponadczasowy, jaki może być przekazywany młodszemu rodzeństwu czy kuzynostwu. Sklep Carrefour, w którym można nabyć interesujące nas artykuły, oferuje całą gamę klocków LEGO Duplo, przeznaczoną zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Można również dokonać zakupów online, za pośrednictwem naszej strony internetowej. Przystępna cena sprawia, że zaufało nam wielu Klientów.

Szeroki wybór zestawów LEGO Duplo

Klocki LEGO Duplo to szeroki wybór produktów przeznaczonych do zabawy. Z myślą o najmłodszych użytkownikach sklep proponuje najlepszej jakości zabawki. Dla tych, którzy interesują się składaniem samolotów, LEGO Duplo oferuje modele do składania, natomiast miłośnicy kolei będą mogli skonstruować pociąg z klocków, jaki może także stanowić ozdobę pokoju. Ogromnym atutem serii stworzonej przez LEGO jest bezpieczeństwo. Klocki LEGO Duplo to nie tylko idealny pomysł na prezent dla naszego malucha, ale także inwestycja w jego rozwój. Składanie części doskonali cenne umiejętności logiczne.

Zestawy LEGO Duplo

Klocki z serii Duplo oferują kilka zestawów, z których możemy wyróżnić:

  • Zestaw LEGO Duplo – Pierwsze klocki.

Ta seria przeznaczona jest dla dzieci w wieku 1,5-3 lat. Pierwsze klocki wspomagają naukę liczenia, rozpoznawania kształtów i nazywania kolorów. Jest to doskonały prezent dla każdego malucha, gwarantujący nie tylko doskonalenie zdolności naukowo-technicznych  i motorycznych, ale także świetną zabawę. Spośród zestawów, zaliczanych do serii LEGO Duplo Pierwsze klocki, możemy wyróżnić: Duży plac zabaw, Wyjątkowe budowle, Moje pierwsze emocje, Moją pierwszą wyścigówkę, Pociąg ze zwierzątkami, Moje pierwsze przyjęcie, Moją pierwszą karuzelę, Pociąg z cyferkami i wiele, wiele innych.

  • Seria Miasteczko LEGO Duplo.

Miasteczko LEGO Duplo przeznaczone jest dla dzieci w wieku 2-5 lat. Każdy zestaw pozwala na odgrywanie historyjek i przekazywanie dziecku wiedzy. Zestawy z tej serii pozwalają na budowanie przeróżnych modeli, od domu rodzinnego, aż po pizzerię, wspomagając tym samym rozwój zdolności motorycznych i naukowo-technicznych dziecka. Seria Miasteczko LEGO Duplo skutecznie wpływa także na rozwój mowy naszej pociechy, rozbudowując jej słownictwo. Wszystkie zestawy serii Miasteczko Duplo można ze sobą połączyć. Do najpopularniejszych zestawów serii, możemy z pewnością zaliczyć: Tory kolejowe i wiadukt, Pociąg parowy, Pociąg towarowy, Zwierzątka hodowlane, Lotnisko, Dom rodzinny, Zwierzątka domowe, Wesołe miasteczko, Przedszkole, Patrol policyjny i Wóz strażacki.

  • LEGO Duplo – Ulubione postacie.

Seria klocków LEGO Duplo, przedstawiająca ulubione postacie z bajek, przeznaczona jest dla dzieci w wieku 2-5 lat. Seria pozwala na budowanie z klocków postaci i elementów znanych z kina czy ekranu telewizora. Dziecko może wcielać się w postacie z ulubionych bajek i odgrywać różne role. Dzieciaki będą zachwycone możliwością zabawy Myszką Miki czy księżniczkami z bajek Disney’a, W zestawach znajdują się zarówno nowi, jak i klasyczni bohaterowie bajek. Spośród najpopularniejszych zestawów LEGO Duplo – Ulubione postacie, możemy wyróżnić: Łódkę Mikiego i Przyjęcie urodzinowe Minnie, Wieżę Roszpunki, Herbatkę u Belli, Przygody Spider-Mana i Hulka, Wyścig o Złoty Tłok, Jaskinię Batmana i zestaw Jej Wysokość Zosia – magiczna kareta.

Aplikacja LEGO DUPLO Town

Z myślą o jeszcze lepszym rozwijaniu umiejętności dziecka, Lego stworzyło specjalną aplikację, która dodatkowo wspomoże rozwój najmłodszych dzieci i przedszkolaków. Dzięki tej aplikacji, dziecko może doskonalić koordynację wzrokowo-ruchową, jeszcze lepiej poznawać otaczający je świat, wyrażać opinię i pomysły, a także powiększać zasób słownictwa. Aplikacja jest doskonałym wprowadzeniem dziecka do świata LEGO DUPLO, pozwala budować i rozwalać budowle z wirtualnych klocków, rozwija w dziecku ciekawość i przedstawia sytuacje z życia codziennego.

Wszystkie wymienione powyżej zestawy klocków LEGO Duplo dostępne są w ofercie sklepu Carrefour. Kupując LEGO w naszym sklepie masz gwarancję, że kupujesz dobrze.