Classic

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Klocki Lego Classic

Zestawy LEGO Classic

Klasyka jest zawsze w modzie, dlatego w ofercie sklepu online Carrefour znajdują się zestawy klocków LEGO Classic. To najbardziej znana wersja zabawek duńskiego producenta, które zdobyły sławę i uznanie na całym świecie. LEGO jest międzynarodową marką, jaka nieustannie od 1935 roku towarzyszy kolejnym pokoleniom oraz zapewnia świetną zabawę. Klocki LEGO Classic to zestawy pozwalające rozwinąć kreatywność oraz wyobraźnię małych użytkowników. Doskonale sprawdzą się u dzieci już od 4. roku życia. Różnorodność poszczególnych elementów, zarówno pod względem kształtów, jak i kolorów, pozwala na rozbudowywanie przestrzeni.

Klasyczne klocki w nowoczesnym wydaniu

Klocki LEGO Classic, jak i inne produkty duńskiej marki, wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które odznaczają się odpowiednią wytrzymałością, jak i estetycznym wyglądem. Jednocześnie są bezpieczne dla zdrowia dzieci i posiadają stosowne atesty świadczące o tym, że mogą być użytkowane przez najmłodszych. Dlatego bez obawy można sprezentować taki zestaw klocków, jako prezent świąteczny czy urodzinowy.

Klocki dostępne w ofercie sklepu online Carrefour to połączenie wysokiej jakości oraz niskiej ceny. Dzięki okazyjnym propozycjom można nabyć komplet słynnych klocków za niewielkie pieniądze. Nie potrzeba dużo, aby cieszyć się z radości dziecka na widok otrzymanego prezentu.

Klocki, klocki, klocki!

Seria LEGO Classic jest to zbiór różnorodnych klocków, w ponad 30 kolorach i różnych wzorach. W serii Classic znajdują się specjalne płyty konstrukcyjne i różnokształtne klocki, pozwalające tworzyć dowolne konstrukcje. Za pomocą klocków LEGO Classic dziecko może tworzyć zarówno miniaturowe, jak i potężne budowle, samochody, postacie fantastyczne i wiele, wiele innych! Jedynym ograniczeniem w budowaniu jest wyobraźnia małego konstruktora. Dzięki LEGO Classic dziecko może samodzielnie wymyślać i tworzyć historie, gdyż nie ogranicza go ilość klocków i utarty schemat budowania.

Seria LEGO Classic

W serii LEGO Classic znajdziemy następujące zestawy i elementy:

 • Klocki, klocki, klocki – zestaw oferuje 1500 kolorowych klocków o różnych kształtach, jak cegiełki, koła i oczy.
 • Kreatywne maszyny – pozwala na tworzenie ruchomych modeli LEGO, jak helikoptery, auta, huśtawki, karuzele.
 • Kreatywna walizka – pozwala na konstruowanie dowolnych budowli, zwierzątek czy pojazdów. Całość zamknięta jest w specjalnej walizce, pozwalającej utrzymać porządek.
 • Klocki na kółkach – zestaw daje możliwość budowania dowolnych pojazdów, przez samochody, aż po motocykle czy wozy konne. W zestawie znajduje się bowiem szeroka gama kół i opon w różnych rozmiarach, a także podstawowe cegiełki i klocki w różnych kształtach.
 • Zestaw kreatywny – zawiera klocki w kolorach jasnych i jaskrawych, małe i duże. W zestawie znajduje się około 900 klocków.
 • Kreatywne budowanie – zestaw zawiera różnokształtne klocki w 20 kolorach. Pozwala tworzyć fantastyczne stworzenia, kosmiczne rakiety, dinozaury, a nawet roboty!
 • Kreatywne kocki – w zestawie znajdują się klasyczne klocki w 29 kolorach. Dodatkowo w tym zestawie znajdziemy szeroką gamę drzwi, okien, kół i śmigieł, co pozwala na tworzenie wielu barwnych budowli.
 • Zestaw kreatywnego konstruktora – pozwala na tworzenie potężnych zamków, domków, sklepików czy kawiarenek. Charakteryzuje się niezliczoną liczbą drzwi i okien w różnych rozmiarach i kształtach.
 • Zestawy kreatywne w różnych kolorach – firma LEGO, w serii Classic oferuje również klocki w danych kolorach. W ofercie znajdują się zestawy klocków czerwonych, niebieskich, zielonych i pomarańczowych. Każdy zestaw oferuje klocki w jaskrawych i pastelowych odcieniach danego koloru.
 • Płyty konstrukcyjne LEGO – dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach (np. 32x32 cm, 48x48 cm) i stanowią podstawę dla modeli LEGO.
 • Przyrząd do rozdzielania klocków – pozwala na swobodne rozdzielanie klocków LEGO.

W ofercie znajdują się również zestawy zamknięte w specjalnych pudełkach. Do dyspozycji mamy Kreatywne klocki LEGO w średnim bądź dużym pudełku. Średnie pudełko zawiera klocki w 35 różnych kolorach i niezliczonych kształtach. W pudełku dużym znajdziemy klocki w 33 kolorach i o różnych kształtach. Oba zestawy pozwalają na budowanie dowolnych konstrukcji, a całość zamknięta jest w niezwykle poręcznym, plastikowym pudle.

Wszystkie wymienione wyżej zestawy znajdziesz w ofercie sklepu Carrefour w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie czekaj i kup idealny prezent dla dziecka już dziś!