Chima

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Klocki Lego Chima

Zestawy LEGO Chima

Chima to bajkowa kraina, pełna postaci o magicznych mocach. Niegdyś spokojny i beztroski świat, obecnie zmagający się z wojną, w której po obu stronach stoją uzbrojone zwierzęta. Dzięki klockom LEGO Chima Twoje dziecko może dołączyć do walecznych wojowników i pomóc im w batalii o upragniony pokój. Zabawki duńskiego producenta są dostępne w ofercie sklepu online Carrefour i spełniają wszystkie warunki bezpieczeństwa. Solidne wykonanie i różnorodność postaci, to jedne z cech, które wyróżniają klocki LEGO Chima spośród innych zabawek.

LEGO Chima - idealny pomysł na prezent dla dziecka

Zestawy LEGO to nie tylko świetna rozrywka dla dzieci, ale także dla dorosłych. Klocki LEGO Chima pozwolą na spędzenie wspólnych chwil w rodzinnym gronie i pobudzenie wyobraźni dziecka. Wysokiej jakości zabawki cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie, a wytrzymała konstrukcja zapewnia rozrywkę przez wiele lat. Dodatkowym udogodnieniem jest cena, która w porównaniu z poziomem wykonania jest naprawdę niska. LEGO Chima jest zatem świetnym pomysłem na prezent. Zestawy przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-14 lat.

LEGO Chima zestawy

Do najpopularniejszych zestawów LEGO Chima możemy zaliczyć:

  • Zestaw startowy LEGO Chima,
  • Jaskinia Spinlyna,
  • Mammoth’s Lodowa Forteca,
  • Bladvic’s Rumble Bear,
  • Ognista Świątynia Feniksa,
  • Orzeł napastnik Equili,
  • Goryli cios Gorzana,
  • Lodowy Szybowiec Vardy’ego,
  • Pojazd Finxa.

Dodatkowo seria LEGO Chima oferuje szeroką gamę ekskluzywnych minifigurek, które także dostępne są w ofercie sklepu Carrefour.

Nowość w LEGO Chima - gra zręcznościowa

W ostatnim czasie w zestawach LEGO Chima dostępne są superszybkie pojazdy Speedorz. Jest to zupełnie nowy rodzaj zabawki, który uruchamiany jest za pomocą specjalnej linki. LEGO Chima Speedorz wymagają zręczności, gdyż to właśnie od niej zależy czy pojazd zyska odpowiednią prędkość i czy pokona wszystkie przeszkody zbudowane z klocków. Jeśli któremuś z graczy uda się pokonać wszystkie przeszkody, dostaje specjalną kartę atutową Speedorz. W kolejnym etapie gracz wybiera spośród czterech kategorii kart – szybkość, siłę, instynkt lub odwagę. Ten, kto ma najwyższą kartę w danej kategorii, otrzymuje od przeciwnika kryształy CHI. Pierwszy gracz, który zyska 6 kryształów wygrywa pojedynek.

Jednak LEGO Chima Speedorz to nie jedyna atrakcja, która czeka na dzieciaki w tej serii LEGO. Do dyspozycji małych odkrywców są także specjalne figurki do samodzielnego konstruowania (LEGO Buildable Action Figures) oraz wiele aut z możliwością przekształcania się.

LEGO Chima to nie tylko klocki i superszybkie auta. Seria Chima oferuje także zestawy gier planszowych na różnych poziomach trudności. Plansze oczywiście są do samodzielnego zbudowania. Wszystkie zestawy i gry LEGO Chima, dostępne są w sieci sklepów Carrefour.