Atchitecture

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Producent
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Atchitecture

Kolekcja LEGO Architecture to seria wyjątkowych zestawów klocków przeznaczona dla najbardziej wymagających fanów. Dedykowana starszym dzieciom oraz dorosłym seria składa się z zestawów odwzorowujących najsłynniejsze budowle współczesnego świata.

Zostań architektem z LEGO Architecture

Z klockami LEGO Archtecture poczujesz się jak prawdziwy konstruktor i stworzysz wyjątkowe zabytki architektury, takie jak Łuk Triumfalny, Pałac Buckingham, Wieża Eiffela czy Luwr, a także budynki będące najnowszymi osiągnięciami współczesnej technologii, m.in. wieżowiec Burj Klaifa. W kolekcji LEGO Architecture znajduje się ciekawa seria Skyline, która pozwala na kreowanie całej panoramy miasta. Wśród dostępnych metropolii obecne są Nowy Jork, Londyn czy Wenecja oraz inne miasta świata.

Odtwarzaj wspomnienia przy pomocy LEGO Architecture

Ta wyjątkowa seria LEGO pozwala rekonstruować odwiedzone miejsca. W ten sposób zachowasz wspomnienia na dłużej. Niezapomniane wakacje w Nowym Jorku czy romantyczny wypad do Wenecji może znaleźć swoje odwzorowanie w klockach Lego Architecture. Klocki Lego to coś więcej niż doskonała zabawa – najwyższy poziom wykonania poszczególnych elementów sprawia, że skończona budowla stanie się ozdobą przywołującą wspomnienia. Sprawdź, jakie zestawy LEGO Architecture znajdziesz w sklepach Carrefour i dołącz do fanów serii.