Lego

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Producent
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Lego

Do końca oferty
Lego DUPLO 10878 Wieża Roszpunki

Lego DUPLO 10878 Wieża Roszpunki Lego DUPLO 10878 Wieża Roszpunki

Normalna cena: 139,99 zł

Special Price 132,99 zł

Do końca oferty
Lego CITY 60156 Dżunglowy łazik

Lego CITY 60156 Dżunglowy łazik Lego CITY 60156 Dżunglowy łazik

Normalna cena: 24,99 zł

Special Price 23,74 zł

Do końca oferty

Kultowe klocki  LEGO to idealny prezent dla każdego

LEGO to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek oferujących zabawki dla dzieci. Kultowe, kolorowe klocki LEGO produkowane są od 1947 roku i cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. W sklepie Carrefour oferujemy szeroki wybór rozmaitych zestawów LEGO, które doskonale sprawdzą się jako prezent dla maluchów, starszych dzieci lub dorosłych kolekcjonerów.

Powstające w duńskiej fabryce klocki to wyjątkowy prezent, który można dopasować do indywidualnych upodobań dziecka. W ofercie marki LEGO znajdują się zestawy dedykowane poszczególnym grupom wiekowym, edycje limitowane i kolekcjonerskie oraz klocki stworzone specjalnie z myślą o dziewczynkach. Wśród najpopularniejszych zestawów znajdują się takie serie jak:

  • Lego City – są to zestawy klocków, umożliwiające budowanie pojazdów oraz scen z życia miasta.
  • Lego Friends – seria powstała głównie z myślą o dziewczynkach, opowiada o przygodach kilku przyjaciółek.
  • Lego Star Wars – zestawy odwzorowujące świat oraz bohaterów Gwiezdnych Wojen.
  • Lego Duplo – klocki przeznaczone dla najmłodszych dzieci, już od pierwszego roku życia.
  • Lego Technics – seria najbardziej zaawansowana, wymagająca sporej wprawy  i pozwalająca na budowanie działających konstrukcji wyposażonych w silniki elektryczne.

Poza podstawowymi seriami, LEGO regularnie wypuszcza zestawy oparte na motywach z bajek lub gier. Do tych cieszących się największym zainteresowaniem małych odbiorców, należą LEGO Ninjago, LEGO Minecraft, LEGO Superheroes, LEGO Auta czy LEGO Batman Movie.

Rozwijaj wyobraźnię i zdolności manualne podczas zabawy Lego

Klocki LEGO to wyjątkowy prezent, który nie tylko sprawi dziecku mnóstwo frajdy, ale także wspomoże jego rozwój. Zabawa klockami LEGO rozwija zdolności manualne, kreatywność oraz wyobraźnię przestrzenną. Wspólne układanie klocków to szansa na spędzenie wartościowego czasu oraz zacieśnienie więzi rodzic-dziecko. W ofercie sklepów Carrefour znajdziesz oryginalne zestawy klocków LEGO, które zagwarantują doskonałą i stymulującą zabawę oraz niewyczerpane źródło rozrywki dla całej rodziny!