Cobi

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Cobi

Do końca oferty
SMALL ARMY 350KL IIWW

SMALL ARMY 350KL IIWW SMALL ARMY 350KL IIWW

Normalna cena: 109,00 zł

Special Price 79,99 zł

Do końca oferty
Electronic. Buldożer z bluetooth

Electronic. Buldożer z bluetooth Electronic. Buldożer z bluetooth

Normalna cena: 249,80 zł

Special Price 237,31 zł

Do końca oferty
Electronic. Jeep Wrangler z bluetooth

Electronic. Jeep Wrangler z bluetooth Electronic. Jeep Wrangler z bluetooth

Normalna cena: 221,20 zł

Special Price 210,14 zł

Do końca oferty
Electronic. Jeep Wrangler

Electronic. Jeep Wrangler Electronic. Jeep Wrangler

Normalna cena: 189,90 zł

Special Price 180,40 zł

Do końca oferty
Small Army Sturmgeschutz III Ausf. G

Small Army Sturmgeschutz III Ausf. G Small Army Sturmgeschutz III Ausf. G

Normalna cena: 98,90 zł

Special Price 93,96 zł

Nowe zestawy klocków Cobi

Bardzo ciekawe i lubiane przez dzieci klocki Cobi to zestawy elementów konstrukcyjnych, nawiązujących do takich tematów jak samoloty, czołgi, pojazdy i inne modele do składania. W sklepie Carrefour.pl polecamy rozbudowane zestawy klocków Cobi do budowy całego miasta! Znajdziesz tu klocki Cobi do konstrukcji budynków, pojazdów, samolotów i wielu innych. Wśród naszych propozycji znajdują się fantastyczne zestawy do zbudowania prawdziwej wyspy skarbów. Dla chłopców szczególnie polecamy zestawy do budowy czołgów z klocków Cobi. Duża ilość elementów oraz możliwość zabawy zbudowanym czołgiem powoduje, że klocki Cobi to doskonała zabawa dla każdego chłopca, która poza ogromną frajdą rozwija również umiejętności i zmysły techniczne, manualne oraz wyobraźnię. Klocki Cobi to doskonały pomysł na prezent dla dzieci.

Uznana marka i najwyższa jakość klocków Cobi

Oferowane w sklepie Carrefour.pl klocki Cobi to klasyka zabawek dziecięcych. Zestawy klocków Cobi w znaczący sposób wpływają na prawidłowy rozwój dzieci, rozwijają ich wyobraźnię i zdolności manualne. Cobi to uznany na całym świecie polski producent najwyższej jakości klocków dla dzieci. Klocki Cobi skupiają się wokół zestawów związanych z historią, historycznymi pojazdami, czołgami, samolotami. Każde dziecko chciałoby mieć w swojej kolekcji figurki samodzielnie zbudowane z klocków Cobi. Ciekawe zestawy nawiązujące do wydarzeń historycznych, jak chociażby II wojny światowej, bitwy pod Grunwaldem, starożytnym Rzymem i wieloma innymi epokami historycznymi, to sposób na fantastyczną, twórczą zabawę długimi godzinami, a ułożone modele można wykorzystać do dalszej zabawy. Niezwykle ważną cechą jest najwyższa jakość zestawów klocków Cobi. Są one bezpieczne, wykonane z najlepszych tworzyw oraz odporne na szybkie zniszczenia.

Które klocki Cobi wybrać dla dziecka?

Ogromny wybór zestawów klocków Cobi w sklepie Carrefour.pl pozwoli znaleźć najciekawsze propozycje dla Waszych pociech, niezależnie od tego czy mają lat trzy, pięć lub więcej. Klocki Cobi z naszej oferty to doskonały prezent dla dziecka. Zestawy dla chłopców i dziewczynek, takie serie jak: Mała Armia, Action Town, Piraci, czy Pingwiny z Madagaskaru nie tylko rozwiną zdolności konstrukcyjne dzieci i pogłębią ich zainteresowania. Zbudowane z klocków figurki i modele mogą być wykorzystane do dalszej zabawy. Z klockami Cobi dzieciaki będą mogły przeżyć wiele fascynujących przygód. Wspólne budowanie czołgu z klocków Cobi, a następnie zabawa skonstruowanymi modelami to gwarancja wielu uśmiechów w każdy, nawet najbardziej deszczowy dzień. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie można znaleźć wiele wspaniałych zestawów. Klocki Cobi są świetnym pomysłem na prezent dla każdego dziecka, a wyjątkowo przystępne ceny w Carrefour.pl pozwolą dokonać najlepszego wyboru. Już dziś kup klocki Cobi i pozwól dzieciom rozwijać swoje zdolności manualne.