Cobi

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Klocki Cobi

Nowe zestawy klocków Cobi

Bardzo ciekawe i lubiane przez dzieci klocki Cobi, to zestawy elementów konstrukcyjnych, nawiązujących do takich tematów jak samoloty, czołgi, pojazdy i inne modele do składania. W sklepie Carrefour.pl znajdują się również rozbudowane zestawy klocków Cobi, dające możliwość zbudowania całego miasta! Znajdziesz tutaj klocki Cobi do konstrukcji budynków, pojazdów, samolotów i wielu innych. Wśród naszych propozycji znajdują się fantastyczne zestawy do zbudowania prawdziwej wyspy skarbów.

Historia firmy Cobi

Firma Cobi została założona w 1987 roku pod nazwą Ertrob. Na początku swojej działalności, firma produkowała głównie puzzle i gry planszowe, jednak z czasem zaczęła także wprowadzać na rynek zabawki zagranicznych marek. W 1992 roku powołana została spółka zależna pod nazwą Cobert, która zajmuje się wytwarzaniem plastikowych form wtryskowych. W tym samym roku firma rozpoczęła produkcję popularnych klocków Cobi, które są zamienne i kompatybilne z klockami LEGO.

W związku z dużą popularnością klocków i prężnym rozwojem firmy, przedsiębiorstwo rozpoczęło produkcję w krajach ościennych. W 1997 roku otworzono zakład produkcyjny w Mielcu, a w 1998 roku rozpoczął się masowy eksport produktów do Rosji, Słowacji, Czech, Niemiec i Francji. W 2006 roku spółka Cobi połączyła swoje siły z angielskim producentem zabawek o nazwie Best-Lock, co pozwoliło jej na wejście na rynki Azji i Ameryki Północnej.

W chwili obecnej polska firma Cobi jest drugim w Europie i trzecim na świecie producentem klocków konstrukcyjnych. Przedsiębiorstwo może pochwalić się również wieloma nagrodami i wyróżnieniami.

Uznana marka i najwyższa jakość klocków Cobi

Oferowane w sklepie Carrefour.pl klocki Cobi, to klasyka zabawek dziecięcych. Zestawy klocków Cobi w znaczący sposób wpływają na prawidłowy rozwój dzieci, rozwijają ich wyobraźnię i zdolności manualne. Cobi to uznany na całym świecie polski producent najwyższej jakości klocków dla dzieci. Klocki Cobi skupiają się wokół zestawów związanych z historią, historycznymi pojazdami, czołgami, samolotami.

Każde dziecko chciałoby mieć w swojej kolekcji figurki samodzielnie zbudowane z klocków Cobi. Ciekawe zestawy nawiązujące do wydarzeń historycznych, jak chociażby II Wojny Światowej, bitwy pod Grunwaldem, starożytnego Rzymu i wielu innych epok historycznych, to sposób na fantastyczną, twórczą zabawę długimi godzinami. Ułożone modele można wykorzystać do dalszej zabawy lub postawić na półce. Niezwykle ważną cechą jest najwyższa jakość zestawów klocków Cobi. Są one bezpieczne, wykonane z najlepszych tworzyw oraz odporne na szybkie zniszczenia.

Które klocki Cobi wybrać dla dziecka?

Ogromny wybór zestawów klocków Cobi w sklepie Carrefour.pl pozwoli znaleźć najciekawsze propozycje dla Waszych pociech, niezależnie od tego czy mają lat trzy, pięć lub więcej. Klocki Cobi z naszej oferty to doskonały prezent dla dziecka. Pośród zestawów przeznaczonych dla chłopców i dziewczynek, możemy wyróżnić takie serie jak: Mała Armia, Action Town, Piraci, czy Pingwiny z Madagaskaru. Tego typu klocki nie tylko rozwiną zdolności konstrukcyjne dzieci, ale także pogłębią ich zainteresowania.

Zbudowane z klocków figurki i modele mogą być wykorzystane do dalszej zabawy. Z klockami Cobi dzieciaki będą mogły przeżyć wiele fascynujących przygód. Wspólne budowanie czołgu z klocków Cobi, a następnie zabawa skonstruowanymi modelami, to gwarancja wielu uśmiechów w każdy, nawet najbardziej deszczowy dzień. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie można znaleźć wiele wspaniałych zestawów. Klocki Cobi są świetnym pomysłem na prezent dla każdego dziecka, a wyjątkowo przystępne ceny w Carrefour.pl pozwolą dokonać najlepszego wyboru. Już dziś kup klocki Cobi i pozwól dzieciom rozwijać swoje zdolności manualne.

Klocki Cobi jako idealny prezent dla chłopca

Dla chłopców szczególnie polecamy zestawy do budowy czołgów z klocków Cobi. Duża ilość elementów oraz możliwość zabawy samodzielnie zbudowanym czołgiem powoduje, że klocki Cobi to doskonały prezent dla każdego chłopca. Taki podarunek, poza dawaniem ogromnej frajdy, rozwija również umiejętności i zmysły techniczne, manualne oraz wyobraźnię.

Zabawa z Cobi – najpopularniejsze serie

  1. Kolekcja Historyczna - Uczymy przez zabawę!

Do tej serii klocków zaliczają się zestawy „Piraci”, „Rzymianie i Barbarzyńcy”, „Grunwald”, „Knights” i „RMS Titanic”.

  1. Kolekcja Historyczna: II wojna światowa - Klocki nie tylko dla dzieci!

W tej serii znajduje się kilkadziesiąt różnych pojazdów wojennych, zwykle w skali 1:35. Jest to największa seria modeli historycznych pojazdów, stworzona przez Cobi. Samoloty, auta, armaty i czołgi zostały perfekcyjnie odwzorowane, dzięki czemu zyskały dużą popularność nie tylko wśród dzieci, ale także wśród dorosłych miłośników historii.

  1. Mała Armia - Przejmij dowodzenie nad miniaturowymi żołnierzami!

Seria „Mała Armia” to niezwykła kolekcja wojskowych klocków konstrukcyjnych Cobi. Kolekcja cieszy się bardzo dużą popularnością na całym świecie. Przedstawia modele inspirowane zasobami armii NATO. Największy zestaw zawiera około 1000 elementów, najmniejszy natomiast 40. W każdym zestawie znajdują się wiernie odwzorowane figurki żołnierzy i ich ekwipunku.

  1. Kolekcja Historyczna: Wielka Wojna - Nowe oblicze frontu!

Seria „Wielka Wojna” przedstawia modele samolotów i czołgów, które pojawiły się na frontach Europy w XX wieku. Poznaj bieg wydarzeń I Wojny Światowej z kolekcją klocków Cobi „Wielka Wojna”!

  1. Action Town - Miasto pełne akcji!

Kolekcja klocków Cobi „Action Town” inspirowana jest współczesną metropolią. W zestawie znajdziemy modele przedstawiające straż pożarną, policję, ochronę wybrzeża, czy zespoły budowlane.

  1. Piraci - Walcz o skarby Karaibów!

Seria „piraci” od Cobi, jest chyba jedną z najbardziej rozpoznawalnych. Kolekcja została poświęcona piratom i korsarzom, zawiera modele żaglowców, królewskich okrętów flagowych i skarbów pirackich.

  1. Electronic - Zbuduj zdalnie sterowane pojazdy z klocków!

W tej serii znajdziemy czołgi, które dzięki zastosowaniu zaawansowanej elektroniki mogą samodzielnie się poruszać. Wyposażone zostały w niezależny ruch gąsienic, trzy poziomy prędkości, możliwość obracania się w prawo i w lewo, dwustopniową regulację przednich świateł i obrotową wieżyczkę. Pojazdy są zasilane bateriami AAA i AA.

  1. Smithsonian - Pojazdy i urządzenia, które zmieniły świat!

Kolekcja „Smithsonian” od Cobi przedstawia historyczne pojazdy, urządzenia i okręty, które zmieniły bieg historii. Pośród zestawów możemy spotkać Moduł Księżycowy Apollo, samolot Spirit of St. Louis, czy żaglowiec USS Constitution.

Poza seriami klocków konstrukcyjnych wymienionych powyżej, firma Cobi może pochwalić się również serią „Creativ Power”, „Łączy nas piłka”, „World of Tanks”, „Ben 10”, „Pingwiny z Madagaskaru”, czy „Winx”. Warto wspomnieć, że wiele modeli pojazdów i samolotów od marki Cobi, produkowanych jest na licencji potentatów na rynku motoryzacyjnym, takich jak np. Maserati, Chrysler, Renault, McLaren, a nawet Boeing.