Głębokie

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Wózki dziecięce głębokie (z gondolą)

Jaki głęboki wózek dzięcięcy wybrać?

Wśród wózków w sklepie Carrefour znajdą Państwo wiele funkcjonalnych modeli, zapewniających dziecku wygodę, a rodzicom komfort prowadzenia. Proponowane przez nas wózki są zwrotne i lekkie, dzięki czemu łatwo się je wozi, pokonuje zakręty, ale również nosi po schodach – niewielka waga to duża zaleta dla rodziców. Zadbaliśmy również o to, aby koła amortyzowały wstrząsy spowodowane wybojami oraz nierównymi chodnikami. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty takich firm jak ABC Design, Concord, Chicco, Romer czy kilku innych znanych i cenionych za funkcjonalne rozwiązania oraz komfort użytkownika, zarówno dziecka, jak i dorosłego prowadzącego wózek.

Spacerówki i wózki z gondolą

Wśród naszych wózków odnajdą Państwo spacerówki oraz gondole lub spacerówki z funkcją gondoli. Takie cieszą się szczególnie dobrą opinią, ponieważ wielofunkcyjność zapewnia więcej możliwości, w tym również ułatwia jazdę samochodem. Wózek można składać, a gondola posłuży transportowi dziecka w aucie. Produkt marki Concord został wyposażony w pasy bezpieczeństwa i regulowany podnóżek, a także wbudowany hamulec i blokadę do jazdy na wprost, spełniającą swoją funkcję głównie podczas jazdy komunikacją miejską. Dzięki gondoli rodzice mają możliwość przewozu dziecka w samochodzie, a szeroki pas biodrowy przytwierdzi fotelik do siedzenia, gwarantując bezpieczeństwo. Zaletą jest również łatwość montażu.

Wózki z oferty Carrefour

Oferujemy także spacerówki dostępne w sklepie Carrefour, idealne na codzienne spacery z dzieckiem. Dzięki możliwości regulacji produkowany przez firmę Romer wózek pozwala na takie ustawienie, które zapewni wygodę oraz bezpieczeństwo dziecka. Regulacja umożliwia przystosowanie wysokości także do wzrostu dziecka. Wózek rośnie niemal z nim, dlatego z pewnością posłuży przez długi okres. Spacerówka posiada także duszy kosz na przechowywanie niezbędnych akcesoriów dla dziecka lub zakupów. Wielofunkcyjne oparcie i podnóżek decydują o komforcie i płynności jazdy.

Funkcjonalne i praktyczne – wózki dla każdego dziecka

Większość proponowanych przez nas wózków posiada możliwość regulacji rączki, dzięki czemu znajdą Państwo dogodną pozycję do prowadzenia spacerówki. Fotelik ABC Design można z łatwością zamontować przodem lub tyłem do jazdy, ustawiając go odpowiednio względem słońca. W ten sposób uchronimy dziecko przed nadmiernymi promieniami. Koła obracają się z łatwością o 360 stopni, zapewniając dużą manewrowalność, w ten sposób nie trzeba używać siły, aby skręcić lub zawrócić podczas spaceru. Oprócz wszystkich praktycznych funkcji, jakie posiadają wózki, cieszą się również eleganckim wyglądem – nowoczesny design z pewnością przypadnie do gustu rodzicom.