Akcesoria

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Akcesoria do wózków dziecięcych

Jak wybrać akcesoria do wózka dla dziecka?

Podczas codziennych spacerów z dzieckiem w wózku przydatne okazują się różnorodne akcesoria. W Carrefour znajdą Państwo produkty idealne dla Państwa i Państwa pociech. Wśród nich jest daszek przeciwsłoneczny. Taka osłonka pozwoli ochronić malucha przed skutkami nadmiernych promieni słonecznych. Również dla rodziców jest to wygoda, ponieważ nie muszą ustawiać wózka w kierunku przeciwnym do słońca, wystarczy zainwestować w daszek lub parasolkę. Parasolka ma właściwości UV 50+, czyli parametry zapewniające bezpieczeństwo każdego dziecka. Nada się do wózka, ale również kojca czy spacerówki. Łatwość montażu pozwala na instalację w dowolnym miejscu, bez względu na firmę wózka oraz jego kształt.

Pościel do wózka dziecięcego

W naszej ofercie znajdą Państwo także pościel idealną do wózka. Supermiękki kocyk jest przyjemny w dotyku, to 100 % bawełna wypełniona atestowanym, hypoalergicznym włóknem silikonowym, które grzeje, a jednocześnie pozwala, aby skóra oddychała. Pościel można prać w całości w pralce, bez obawy, że kołdra zmieni swoje położenie. Mogą Państwo wybrać jeden z wielu kolorowych motywów – pasków, zygzaków, chmurek, dmuchawców czy słoni.

Akcesoria do wózków

Świetne okazują się również podkłady do wózka. Stosuje się je głównie po to, aby ochronić skórę dziecka przed materiałem, z którego został wykorzystany wózek. Atestowana, miękka bawełna świetnie nadaje się na podkład, który pasuje do większości wózków. Polecamy również poduszki o finezyjnych kształtach i bogatej aplikacji – kolorowe motywy będą przyjemne dla oka dziecka. Również nie zapominamy o tych, którzy prowadzą wózek – dla rodziców mamy uchwyt na kubek. Można w nim przechowywać własne napoje lub butelkę dla dziecka. Nie musimy już martwić się o to, że napój się wyleje.

Ochrona przed deszczem

Proponujemy również osłonkę przeciwdeszczową – idealną na porę złej pogody. Zawsze można mieć ją przy sobie i rozłożyć w odpowiednim momencie. Folia chroni dziecko przed przemoknięciem, a jednocześnie zapewnia dostęp do powietrza. Posiada również wycięcie pozwalające mieć kontakt z maluchem. Jest także przetestowana przez PSH pod kątem materiałów i wykonania.