Skrzynie

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Kufry i skrzynie na zabawki

Skrzynie i pudełka na zabawki

Wraz z dzieckiem rośnie także liczba zabawek i przeróżnych akcesoriów, niezbędnych do nabywania nowych umiejętności rozwojowych. Z czasem robi się ich coraz więcej, przez co w pokoju dziecięcym robi się niemały chaos. Jak sobie poradzić z nieładem w pokoju dziecka? Z pomocą przychodzą przeróżne pojemniki, pudełka i skrzynie, które ułatwiają sprzątanie i wnoszą do pokoju dziecka ład i porządek. Oferta sklepu Carrefour jest bogata w różnego rodzaju skrzynie i pojemniki do przechowywania zabawek, które nie tylko usprawnią proces sprzątania, ale także ładnie wyglądają.

Pojemniki, kosze, pudła i skrzynie – co jest najlepsze do przechowywania zabawek?

Tak samo jak szeroka jest gama zabawek, tak i pudeł do ich przechowywania jest w naszej ofercie od groma. Na rynku znajdziemy różnokolorowe plastikowe pojemniki, wiklinowe kosze, drewniane skrzynie, materiałowe worki i pudełka z twardej tektury. Jednak co sprawdzi się najlepiej w pokoiku dziecięcym?

Pojemniki plastikowe na zabawki

W ofercie sklepu Carrefour znajdują się plastikowe pojemniki na zabawki. Tego typu pudła wykonane są z trwałego tworzywa, posiadają różne kształty i rozmiary. Najczęściej wyposażone są w wieko, poprzez co stają się wielofunkcyjne i chronią zgromadzone w pudle zabawki przed zabrudzeniem. Dostępne są w wielu kolorach i wzorach, z ulubionymi postaciami z bajek i kreskówek. Plastikowy pojemnik z Myszką Miki lub Elzą z „Krainy Lodu” z pewnością zachęci dziecko do aktywnego sprzątania, a dodatkowo wzbogaci design jego pokoju.

Pudła z tektury

Są to jedne z najczęściej kupowanych pojemników na zabawki. Są stosunkowo tanie i lekkie, jednak niezbyt wytrzymałe. Świetnie sprawdzą się jednak do przechowywania pluszaków i lekkich zabawek, którymi dziecko bawi się stosunkowo rzadko.

Tekstylny pojemnik na zabawki

W ofercie naszego sklepu znajdują się różnokolorowe pojemniki na zabawki, wykonane z materiału. Tego typu pojemniki są lekkie, można dowolnie je formować i wypchać pluszakami po brzegi. Są bardzo praktyczne, gdyż w przypadku, gdy się zabrudzą, można swobodnie prać je w pralce. Dodatkowo materiałowe worki na zabawki są miękkie, dlatego też mamy pewność, że dziecko wyciągając z niego ulubione zabawki nie zrobi sobie krzywdy. Lekkość tych pojemników pozwala na swobodne ich przenoszenie. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach, dlatego nie ma problemu z dopasowaniem ich do wystroju pokoju dziecięcego.

Kosz wiklinowy na zabawki

W ostatnim czasie bardzo dużym powodzeniem cieszą się produkty wykonane z wikliny. Kosze wiklinowe możemy wykorzystywać na wiele różnych sposobów, także jako praktyczny pojemnik na zabawki dla dzieci do pokoju dziecięcego. Kosze wiklinowe dostępne są w różnych wzorach i kolorach. Niektóre z nich możemy swobodnie zawiesić przy przewijaku lub łóżeczku dziecka, a później przy biurku ucznia czy łóżku. Tego typu pojemniki są wielofunkcyjne – mogą służyć do przechowywania nie tylko zabawek, ale także ubrań czy pieluszek.

Skrzynia na zabawki

Coraz bardziej popularne stają się drewniane skrzynie na zabawki. Są wielofunkcyjne, gdyż służą nie tylko do przechowywania zabawek, ale także jako siedziska czy stoliki do pokoju dziecka. Charakteryzują się dużą pojemnością i trwałością, dlatego też bez przeszkód możemy przechowywać w niej cięższe i większe zabawki. Niektóre modele skrzyń na zabawki wyposażone są w praktyczne kółka, które pozwolą na swobodne przestawienie skrzyni. W przypadku starszych dzieci, doskonale sprawdzi się jako pojemnik do przechowywania książek i akcesoriów szkolnych.

Najbardziej popularne są drewniane skrzynie na zabawki, jednak możemy spotkać też takie, które wykonane są z plastiku lub wikliny. Skrzynie wyposażone są w specjalne wieko, które zabezpiecza przechowywane w nich przedmioty przez kurzem i innymi zabrudzeniami. Dostępne są w wielu kolorach, wzorach i rozmiarach. W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnego rodzaju skrzynie na zabawki, nawet takie, w kształcie pirackiego kufra.

Szkatułki i puzderka

W przypadku, gdy w naszym domu mieszka mała księżniczka, warto zaopatrzyć się w wszelkiego rodzaju szkatułki i puzderka. Dziewczynki kochają bransoletki, naszyjniki i koraliki, dlatego też niezawodne będą tutaj różne szkatułki na biżuterię. Wyposażone są  w dużą ilość przegródek i praktyczne zamknięcie.

A może coś innego?

W ofercie sklepu znajdują się także niezwykle efektowne i praktyczne pojemniki na zabawki, imitujące gigantyczny klocek Lego, skrzynie w kształcie kufra pirackiego lub pojemniki w kształcie samochodów. Bardzo praktycznym rozwiązaniem są drewniane regały do pokoju dziecięcego, które łatwością pomieszczą kilka lub kilkanaście pojemników na zabawki o różnych kształtach.

Pudła, kosze i skrzynie do przechowywania są praktycznym rozwiązaniem i efektownym dodatkiem do pokoju dziecięcego. Znacząco  ułatwiają utrzymanie porządku i wpływają na kształtowanie dobrych nawyków u dziecka. Różne kształty i wzory wzbudzają ciekawość dziecka i pobudzają jego bodźce wzrokowe.