Dywany i wykładziny

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Dywany i wykładziny do pokoju dziecięcego

Jaki dywan do pokoju dziecięcego wybrać?

W pokojach dziecięcych świetnie sprawdzają się dywany – pozwalają zachować ciepło od podnóża, szczególnie wtedy, gdy najmłodsi chodzą na bosaka. To również przestrzeń do zabawy, dlatego dobrze zadbać o odpowiednią izolację cieplną w pomieszczeniu. Miękka wykładzina będzie przyjemna w dotyku. Polecamy grubą matę termiczną z rozrysowanym rozbudowanym torem samochodowym i kolejką. To świetna powierzchnia gwarantująca rozrywkę. Jest dwustronna, a kolorowe aplikacje na obu częściach zachęcają do zabawy. Mata jest antypoślizgowa, dzięki czemu nie będzie przesuwać się po podłodze. Nadrukowane obrazki z bajek przypadną do gustu każdemu malcowi. Z drugiej strony znajdują się liczby i litery idealne do nauki pisania i liczenia.

Dywany i wykładziny do pokoju dziecięcego

Wśród naszych wykładzin znajdą Państwo dywan mapę świata. Jest supermiękki, dzięki czemu można wygodnie na nim usiąść. Ta aplikacja pozwoli każdemu maluchowi uczyć się o kontynentach i państwach. Dywan posiada obszyte krawędzie i antypoślizgowy spód zapobiegający przesuwaniu się po podłodze. Miłośniczki „Krainy Lodu” mogą liczyć na świetne akcesorium w postaci wykładziny z motywem z bajki. Księżniczka Elsa przypadnie do gustu każdej dziewczynce, która jest fanką „Frozen”. Dywan sprawi, że pokój stanie się przytulny, a dziecko szybko odnajdzie się w takiej przestrzeni i doceni jej indywidualny charakter. Dla dziewczynek polecamy także motywy zamku księżniczki.

Powierzchnia sprzyjająca zabawie

Dla najmłodszych polecamy dywany Fisher Price z motywami zwierzęcymi (małpka, hipopotam, lew) lub samochodowymi. Państwa pociecha z pewnością ucieszy się z takiego wystroju wnętrza. Wykładzina powstała z przyjemnego w dotyku, trwałego materiału odpornego na zużywanie się. Świetną propozycją jest także dywan z mapą miasta. Rozrysowane ulice oraz domy będą służyć jako powierzchnia do zabawy i w tej kategorii również mają Państwo wybór motywu – miasto górskie, miasto w budowie, miasto na wyspie czy miasto nadmorskie.