Skarbonki

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Skarbonki dla dzieci

Jaką skarbonkę dla dziecka wybrać?

Warto już od najmłodszych lat uczyć dzieci oszczędzania i rozważnego dysponowania pieniędzmi. W tym celu przydatna okazuje się skarbonka – najmłodsi mogą zbierać gotówkę na własne wydatki, odkładać kieszonkowe. Jest to najlepszy sposób na to, aby nauczyć swoje pociechy szacunku do pieniędzy. W naszej ofercie znajdą Państwo świetny wybór skarbonek dla swoich dzieci. Królują motywy z filmów oraz bajek, ale także uniwersalny design w postaci np. skarbonki biedronki. To idealny pomysł na prezent dla swojego dziecka – skarbonka nauczy go oszczędzania i dysponowania własnymi pieniędzmi.

Oszczędzanie – nauka na całe życie

Zamiast systematycznie kupować swoim pociechom zabawki, warto wręczać im pieniądze, aby mogły samodzielnie nimi zarządzać. W ten sposób uczą się odpowiedzialności i podejmowania decyzji. Warto zainwestować w skarbonkę, aby dziecko mogło odkładać swoje pieniądze na własne potrzeby. W naszej ofercie znajdą Państwo skarbonkę sejf, nie tylko dla najmłodszych, ale również dorosłych, a także takie z motywami zaczerpniętymi z bajek i filmów jak Star Wars. Oferujemy Państwu także interaktywną skarbonkę pieska, który rusza oczkami, językiem, uszkami, głową, łapkami i ogonkiem, wydobywając dźwięk. W ten sposób dziecko będzie uczyło się oszczędzania, mając również przyjemność z samej tej czynności.

Skarbonki dla najmłodszych

Polecamy nasze skarbonki – idealne do nauki oszczędzania dla najmłodszych. Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy skarbonki z Real Madryt. Miłośnicy kotów otrzymają skarbonki interaktywne, które przy wrzucaniu monety zaczynają miauczeć. Po uruchomieniu mechanizmy kotek zagarnia łapką pieniążek i chowa go do skrytki. Takie przedmioty pozwalają na naukę oszczędzania w przyjemny sposób. Dziecko będzie cieszyło się z interaktywnych reakcji skarbonek, a przy tym będą odkładać pieniądze na swoje wydatki. Warto wybrać jedną z naszych skarbonek dla swojego malca i już od najmłodszych lat uczyć go oszczędzania.