Skarbonki

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Skarbonki dla dzieci

Jaką skarbonkę dla dziecka wybrać?

Jaki jest najlepszy sposób na nauczenie dziecka oszczędzania i gospodarności? Zdecydowanie skarbonka dla dzieci. Trwałe, metalowe skarbonki dla dzieci, w kształcie prawdziwego sejfu, skutecznie ograniczą chęć wydania odłożonych pieniędzy, nie tylko przez właściciela sejfu, ale również będą zabezpieczeniem przed rodzeństwem, potrzebującym podebrać parę złotych. Sejfy dla dzieci z oferty naszego sklepu doskonale prezentują się na dziecięcej półce, przypominając dzieciakom o konieczności odpowiedzialności, oszczędzania i ucząc ich od najmłodszych lat wartości pieniędzy. Sejfy dla dzieci posiadają również prawdziwie bankową funkcję otwierania - aby dostać się do pieniędzy trzeba odblokować zamek szyfrowy odpowiednim kodem. Skarbonki dla dzieci z naszej oferty mogą być więc również, poza funkcją praktyczną i estetyczną, fajną zabawką. Skarbonki dla dzieci w wielu ciekawych kształtach to doskonały prezent dla każdego dziecka, który z pewnością poza możliwością zabawy pomoże wykształcić u malucha poczucie odpowiedzialności i konieczność gospodarności.

Oszczędzanie – nauka na całe życie

Zamiast systematycznie kupować swoim pociechom zabawki, warto wręczać im pieniądze, aby mogły samodzielnie nimi zarządzać. W ten sposób uczą się odpowiedzialności i podejmowania decyzji. Warto zainwestować w skarbonkę, aby dziecko mogło odkładać swoje pieniądze na własne potrzeby. W naszej ofercie znajdą Państwo skarbonkę sejf, nie tylko dla najmłodszych, ale również dorosłych, a także takie z motywami zaczerpniętymi z bajek i filmów jak Star Wars. Oferujemy Państwu także interaktywną skarbonkę pieska, który rusza oczkami, językiem, uszkami, głową, łapkami i ogonkiem, wydobywając dźwięk. W ten sposób dziecko będzie uczyło się oszczędzania, mając również przyjemność z samej tej czynności.

Skarbonki dla najmłodszych

Polecamy nasze skarbonki – idealne do nauki oszczędzania dla najmłodszych. Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy skarbonki z Real Madryt. Miłośnicy kotów otrzymają skarbonki interaktywne, które przy wrzucaniu monety zaczynają miauczeć. Po uruchomieniu mechanizmy kotek zagarnia łapką pieniążek i chowa go do skrytki. Takie przedmioty pozwalają na naukę oszczędzania w przyjemny sposób. Dziecko będzie cieszyło się z interaktywnych reakcji skarbonek, a przy tym będą odkładać pieniądze na swoje wydatki. Warto wybrać jedną z naszych skarbonek dla swojego malca i już od najmłodszych lat uczyć go oszczędzania.