Naklejki

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Naklejki na ściany do pokoju dziecięcego

Jaką naklejkę do pokoju dziecięcego wybrać?

Nierzadko o wystroju wnętrza decydują drobne i przy tym niedrogie dekoracje. Do takich zaliczamy nasze naklejki na ścianę. Delikatne, kolorowe lub czarno-białe motywy ocieplą wizerunek każdego pokoju dziecięcego i sprawią, że pomieszczenie stanie się przytulne i przyjazne dla każdego malucha. Łatwość aplikacji pozwala każdemu na montaż dekorników na ścianę. Nie trzeba obawiać się wybrzuszeń, ponieważ materiał doskonale przylega do ściany. Nie musimy też martwić się tym, że naklejka zacznie się odklejać – klej jest na tyle wytrzymały, że długo będzie trzymał się powierzchni. Z kolei zdejmowanie nie przyniesie zniszczeń, naklejka odrywa się od ściany, nie robiąc uszkodzeń.

Dekorniki – idealna ozdoba dziecięcego pokoju

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałe dekorniki nad kołyskę. Spokojne gwiezdne motywy, księżyc i chmurki skupią uwagę niemowlaka i wprowadzą w atmosferę kojącego snu. Dla nieco starszych proponujemy motyw skandynawskich domków czy gór albo mapę świata – idealna dla miłośników podróży i geografii. To również element edukacyjny – młodzież może mimowolnie przyswajać wiedzę o kontynentach i rozmieszczeniu państw. To także świetna okazja do wspólnej nauki. Rodzic może edukować dziecko z zakresu geografii, co sprawi dużo frajdy.

Dekoracje ścian – naklejki dla najmłodszych mieszkańców

Wśród oferowanych motywów znajdą Państwo różowe flamingi, sarenkę, niedźwiadka, zająca, ale także chmurki w różnorodne desenie czy gwiazdki. Naklejki ścienne to najprostszy i najwygodniejszy element dekoracji ścian. Nie wymaga posiadania zdolności artystycznych, wystarczy wybrać gotowy motyw i zaaplikować go na ścianę. W ten sposób sprawimy, że pomieszczenie stanie się przytulne i przyjazne każdemu młodemu mieszkańcowi. Takie ozdoby świetnie prezentują się również w młodzieżowych pokojach – polecamy nasze dekorniki, które szybko skradną serce. Załóżkowniki sprawią, że kącik sypialniany będzie wyglądał nietuzinkowo. Warto wybrać jeden z naszych wzorów, który stanie się główną, choć subtelną dekoracją wnętrza.