Dekoracja okien

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Dekoracje okienne do pokoju dziecięcego

Jak wybrać dekoracje okienne do pokoju dziecięcego?

Zasłonki na okna to jedna z fundamentalnych dekoracji pokoju. Pomieszczenie staje się wówczas przytulne i nabiera charakteru. Ich kolor można dostosować do odcienia ścian, ale mogą też z nimi kontrastować, co doda niepowtarzalnego uroku dziecięcemu pokojowi. Jednocześnie zasłony pełnią praktyczną funkcję, ponieważ pozwalają osłonić się przed intensywnymi promieniami słonecznymi. W czasie drzemki Państwa malucha wystarczy zasłonić okna, aby wprowadzić przyjemny półmrok ułatwiający zasypianie. Jeśli zależy nam właśnie na tym aspekcie, dobrze zdecydować się na ciemniejszą kolorystykę, która pomoże zachować przytulny klimat po zasłonięciu okien.

Dekoracja dziecięcego pokoju

Carrefour poleca zasłony na okna do pokoju dziecięcego. To świetne rozwiązanie, jeśli zależy nam na utrzymaniu przytulnego półmroku w pokoju w czasie popołudniowej drzemki Państwa pociechy. Jednocześnie firany stanowią jedną z ważniejszych dekoracji pomieszczenia. To właśnie one przykuwają spojrzenie, gdy wchodzi się do pokoju. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości materiały. W składzie firanek dominuje bawełna, a ozdobne szarfy to element, który nada niespotykanego charakteru. Wymiary można dostosować do wielkości okna. W pokoju dziecięcym świetnie prezentują się wzorzyste zasłony – u nas znaleźć można motywy w serduszka, chmurki, zygzaki, motylki czy słonie, jak i jednokolorowe, które będą dłużej służyć. Gdy dziecko podrośnie, nie trzeba wcale wymieniać firanek.

Zasłonki – bogactwo wzorów i motywów

U nas znajdą Państwo zasłonki do pokoju dziecięcego zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Różnorodność motywów pozwala dostosować firanki do upodobań dziecka oraz wyglądu całego wnętrza. Wykonane z bawełny, są łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy wrzucić je do pralki, aby znów nabrały odpowiedniego blasku. To świetny element dekoracyjny, ale również funkcjonalny, ponieważ chroni Państwa dziecko przed promieniami słonecznymi podczas popołudniowej drzemki. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą wzorów oraz motywów – z pewnością znajdą Państwo idealny dla dziecka.