Playmobil Kalendarz adwentowy Boże Narodzenie 70188

-16%
Playmobil Kalendarz adwentowy Boże Narodzenie 70188
Promocja obowiązuje do 04.10.2022
119   
00
99
99
 
1 szt.
99,99 zł/1 szt.

W specjalnej bożonarodzeniowej ofercie PLAYMOBIL znajdują się kalendarze adwentowe. Do kalendarzy adwentowych zastosowana została koncepcja opakowań: z okienkami do otwierania na poszczególne dni, wieloma informacjami na opakowaniu oraz szybką możliwością złożenia. Kalendarze adwentowe PLAYMOBIL, z zabawkami ukrytymi za okienkiem na każdy dzień adwentu, cieszą się coraz większą popularnością w Polsce. Niech i dzieci odczują magiczną radość oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia!

Kalendarz adwentowy - Boże Narodzenie w sklepie z zabawkami 70188. Od wielu lat popularne kalendarze adwentowe PLAYMOBIL skracają czas oczekiwania na Wigilię. W kalendarzu adwentowym "Boże Narodzenie w sklepie z zabawkami" Mikołaj odwiedza sklep z zabawkami i odbiera listy od dzieci. Przy ladzie miła sprzedawczyni pomaga wybrać prezenty pod choinkę. Z kalendarzem adwentowym PLAYMOBIL odliczaj dni do Wigilii.

Zawartość i cechy zestawu:

  • 2 figurki Playmobil - Kobieta wysokość ok. 7.5 cm
  • figurka Playmobil - Chłopiec wysokość ok. 5.25 cm
  • figurka Playmobil - Święty Mikołaj
  • tekturowa dekoracja
  • akcesoria m.in.: choinka, lada z gablotą, stół, fotel, laptop, nożyczki, zestaw akcesoriów do pisania i malowania (6 szt.), 3 książki, deskorolka, 2 lalki, miś, kołyska dla lalki, wróżka, grzechotka, gryzak, 2 radia, pilot, samochód wyścigowy, robot, gitara, magnetofon, mikrofon, konik hobbystyczny, pas, wózek do zabawy, piłka nożna, drewniany miecz, walizka, worek, list bożonarodzeniowy, para rękawiczek, para mankietów, czapka z daszkiem, futrzana czapka, cylinder, kołnierz, 2 torebki dziecięce, czapka Mikołaja, torba na zakupy, opakowanie prezentowe, skuter