Lego Łódź Batmana 76158

Lego Łódź Batmana 76158

Oszczędzasz 20%

Promocja obowiązuje do 17.05.2021
39,99 zł
49,99 zł
1 szt.
39,99 zł/1 szt.

Zestaw „LEGO® DC Pościg Batłodzią za Pingwinem” (76158) pobudza dziecięcą wyobraźnię i kreatywne myślenie, pozwalając maluchom wcielać się w role superbohaterów, którzy poruszają się pojazdami z filmów i komiksów DC.

W zestawie konstrukcyjnym dzieci znajdą minifigurki Batmana™ i Pingwina™ oraz batłódź i kaczą łódź Pingwina. Łódki nie pływają, ale i tak można się nimi bawić bez końca!

Zestawy LEGO® 4+ zawierają specjalny klocek startowy, który pozwala maluchom od razu zabrać się do zabawy. Budując z klocków, dzieci zyskają więcej pewności siebie i odkryją bezgranicznie wielki świat fantastycznych postaci i możliwości kreatywnej zabawy.

Poruszający wyobraźnię zestaw z mnóstwem funkcji i superbohaterskich gadżetów ucieszy każdego przedszkolaka lub malucha w wieku od 4 lat i będzie doskonałym prezentem pod choinkę lub na urodziny.

Ten mały zestaw z Batłodzią, która ma ok. 13.0 cm długości, będzie świetną inspiracją do odgrywania epickich historii z superbohaterami, a po zakończeniu zabawy model może stanąć na półce jako ozdoba.

Zestaw nie wymaga baterii. Siłą napędową tej zabawki do zbudowania jest dziecięca wyobraźnia, więc zabawa nigdy się nie kończy!

Zestaw zawiera proste instrukcje, które wyjaśnią maluchom cel poszczególnych etapów łączenia.

Wymiary opakowania: 19.1 x 14.1 x 4.6 cm