LEGO Friends Klocki Food truck z sokami 41397

LEGO Friends Klocki Food truck z sokami 41397

Oszczędzasz 11%

Promocja obowiązuje do 14.08.2020
79,99 zł
89,99 zł
1 szt.
79,99 zł/1 szt.

41397 FOOD TRUCK Z SOKAMI

Łatwy do zbudowania model food trucka pozwala dzieciom poczuć radość płynącą z przygotowywania zdrowych posiłków i napojów. W komplecie jest prosty i kolorowy model food trucka z otwartym bokiem oraz fragment plaży LEGO®. Małe dzieci z łatwością złożą oba te elementy.

● Zestaw 41397 Food truck z sokami zawiera fragment plaży, mini laleczki LEGO® Friends Emmę i Andreę oraz dwie figurki delfinów. Zestawy 4+ pomagają dzieciom rozwijać umiejętności konstrukcyjne i zyskiwać większą pewność siebie dzięki prostym etapom budowania.

● Zestawy 4+ można szybko złożyć. Klocki startowe przyspieszają budowanie i pomagają dzieciom ćwiczyć podstawowe umiejętności konstrukcyjne. W tej prostej zabawce wystarczy dodać klocki do podwozia i już można jechać!

● Zestaw z food truckiem to doskonały prezent LEGO® dla przedszkolaków i małych dzieci, które mają już trochę doświadczenia w budowaniu. Za jego pomocą mogą bawić się postaciami, które znają z serialu telewizyjnego LEGO® Friends.

● Zestaw oferuje przedszkolakom ambitne, ale całkowicie wykonalne zadanie konstruktorskie. Zabawkowy samochód ma ok. 14 cm długości, więc dzieci z chęcią ustawią go w swoim pokoju jako ozdobę.

● Do napędzania food trucka nie są potrzebne baterie. Wystarczy chęć wyruszenia w podróż

Wiek dziecka: + 4 lat

Liczba klocków: 103 elementy