Zeszyty

Wszystkie produkty w Zeszyty: znaleziono 24 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

4
99
 

1 szt.

1
99
 

1 szt.

5
00
 
5,00 zł najniższa cena

1 szt.

4
99
 

1 szt.

1
99
 

1 szt.

6
99
 

1 szt.

4
99
 

1 szt.

5
99
 

1 szt.

2
99
 

1 szt.

3
99
 

1 szt.

11
99
 

1 szt.

18
99
 

1 szt.

7
99
 

1 szt.

4
99
 

1 szt.

5
99
 

1 szt.

47
99
 

1 szt.

1
99
 

1 szt.

1
69
 

1 szt.

10
00
 
10,00 zł najniższa cena

1 szt.

10
99
 

1 szt.

7
99
 

1 szt.

10
99
 

1 szt.

z 1

Artykuły szkolne – zeszyty dla ucznia

Zeszyty do szkoły to niezbędny element wyprawki każdego ucznia, już od najmłodszych klas. Są niezbędne do zapisywania tematu lekcji, robienia notatek, odrabiania prac domowych czy ćwiczenia nowo nabytych umiejętności. W większości przypadków nauczyciele wymagają oddzielnego zeszytu na każdy przedmiot lekcyjny, często też sprawdzają sposób oraz ogólną estetykę jego prowadzenia. Warto więc wybrać takie, które przetrwają cały semestr, a nawet rok szkolny i doskonale spełnią swoją funkcję na co dzień.

Zeszyty szkolne – rodzaje

Wśród młodych uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej najpopularniejsze są zeszyty w formacie A5. Taki rozmiar jest odpowiedni, żeby bez problemu włożyć zeszyt do plecaka, a potem położyć go na szkolnej ławce. Kupując zeszyt mamy do wyboru kilka różnych objętości. Najcieńsze to te liczące zaledwie 16 kartek, które sprawdzą się w początkowych klasach szkoły podstawowej oraz w przypadku wybranych przedmiotów. Najgrubsze egzemplarze mogą liczyć nawet ponad 100 kartek. Uniwersalnym wyborem na cały rok szkolny będzie zakup zeszytu 60 - kartkowego.

Zeszyty oprócz formatu i objętości różnią się także rodzajem kartek i samej okładki. Wyróżnia się zeszyty w kratkę, linie oraz tzw. zeszyty czyste (pozbawione nadruków). Każdy z nich sprawdzi się w przypadku określonych przedmiotów i tak na przykład zeszyt w linie ułatwi naukę pisania, a zeszyt w kratkę ćwiczenia dodawania i odejmowania, a także naukę rysowania brył geometrycznych. Warto też wspomnieć o zeszytach do nut z pięciolinią, a także

Zeszyty Oxford – jakość w dobrej cenie

Jeśli zeszyt ma posłużyć uczniowi na dłużej warto zainwestować w egzemplarze o nieco wyższej jakości, takie jak zeszyty Oxford. Dzięki wytrzymałej okładce pokrytej specjalnym laminatem przetrwają nawet kontakt z rozlanym napojem czy wodą. Na uwagę zasługuje także jakość papieru, który cechuje się pięknym śnieżnobiałym kolorem i gramaturą 90g/m2. Zeszyty Oxford dostępne są także w seriach okładek dedykowanych konkretnym przedmiotom lekcyjnym. Znajdziemy wśród nich na przykład zeszyt do chemii, którego wyróżnikami są charakterystyczne dla tej dziedziny nauki symbole.

Zeszyty tematyczne – ciekawsza odsłona klasycznych zeszytów

Współczesne zeszyty dostępne są w dziesiątkach rożnych wzorów i kolorów. Na ich okładkach znajdziemy przeróżne grafiki i wizerunki osób lub zwierząt. Bardzo dużą popularnością cieszą się zeszyty tematyczne, poświęcone na przykład konkretnemu filmowi czy wydarzeniu. Dobrym przykładem takiego produktu są zeszyty Ekipa Friza, które nawiązują do bardzo popularnej grupy polskich youtuberów. Na sklepowych półkach nie brakuje również zeszytów inspirowanych postaciami z bajek.

 

 

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu