Przybory szkolne

Wszystkie produkty w Przybory szkolne: znaleziono 17 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

4
99
 

8 szt.

0,62 zł/1 szt.

6
99
 

1 szt.

6
99
 

100 szt.

0,07 zł/1 szt.

9
00
 
9,00 zł najniższa cena

1 szt.

9
99
 

1 szt.

5
99
 

1 szt.

31
99
 

1 szt.

9
99
 

1 szt.

7
99
 

1 szt.

10
99
 

1 szt.

5
00
 
5,00 zł najniższa cena

1 szt.

42
99
 

1 szt.

4
99
 

1 szt.

3
99
 

1 szt.

9
00
 
9,00 zł najniższa cena

1 szt.

21
99
 

0,2 szt.

109,95 zł/1 szt.

z 1

Przybory szkolne – kolorowe kredki i farbki dla dzieci

Przygotowując szkolną wyprawkę młodzi rodzice stają przed niełatwym zadaniem. Kolorowe kredki, ołówki, długopisy, farbki szkolne - ilość rzeczy do kupienia jest naprawdę spora. Jeśli dodatkowo zależy nam na wysokiej jakości akcesoriów powinniśmy liczyć się z tym, że zakupy zajmą nam sporo czasu. Żeby nieco je sobie ułatwić warto stworzyć listę, dzięki której kupimy tylko to, co potrzebne i unikniemy niepotrzebnych wydatków. Dodając kolejne punkty weźmy pod uwagę wiek dziecka i jego rzeczywiste potrzeby.

Niezbędnik pierwszoklasisty

Rozpoczęcie nauki w szkole to dla dziecka ważne wydarzenie i duży stres, dlatego warto zadbać o to, by było dobrze przygotowane na wszystkie czekające go nowe wyzwania. Przybory do szkoły dla najmłodszych to tak naprawdę szeroka lista różnego rodzaju produktów, z których każdy pełni inną rolę. Jakie przybory szkolne powinny znaleźć się w pokoju pierwszaka? Warto zacząć od niezbędników trafiających do szkolnego piórnika. Należą do nich kolorowe kredki, temperówka, nożyczki (koniecznie z zaokrąglonym noskiem), ołówek, gumka do ścierania, linijka i komplet długopisów, które mogą różnić się kolorami. Wyprawka dla pierwszaka powinna obejmować także farbki plakatowe i akwarele, a także zestaw dobrej jakości pędzelków.

Kolorowe kredki

Dzieci uwielbiają rysować. Stawianie kolorowych kresek i tworzenie kształtów sprawia im dużą frajdę, a przy tym wspiera rozwój zdolności manualnych i rozwija kreatywność. Nie każdy rodzic wie, że kupując kolorowe kredki dla dziecka powinniśmy wziąć pod uwagę ich rodzaj. W przypadku maluchów najlepiej sprawdzą się kredki woskowe, ponieważ rysowanie nimi wymaga użycia minimalnej siły. Tradycyjne kredki ołówkowe będą dobrym wyborem dla dzieci starszych np. pierwszaków, ponieważ lepiej sprawdzą się do konturowania i można nimi pokolorować nawet niewielkie kształty.

Farbki dla dzieci

Malowanie farbami to przyjemny i bardzo kreatywny sposób na spędzanie wolnego czasu i wspólną zabawę. Taka forma aktywności wspiera kreatywność dziecka i wspomaga koncentrację. Farbki dla dzieci powinny znaleźć się w szafce każdego młodego ucznia. Przydadzą się na przykład na lekcjach plastyki. Jakie wybrać? Najpopularniejsze są farbki plakatowe i akwarele.

Plakatówki to dobry wybór na początek przygody z malowaniem – łatwo się je aplikuje i pozostawiają na malowanej powierzchni wyraźną smugę koloru. Dostępne są zazwyczaj w klasycznych słoiczkach bądź tubkach, które ułatwiają dokładniejszą aplikację. Akwarele przez użyciem wymagają kontaktu z wodą. Kolory są mniej wyraziste i delikatniejsze. Ten rodzaj farb lepiej sprawdza się w przypadku starszych dzieci.

Wśród maluchów rekordy popularności biją też farbki do malowania palcami. Ten rodzaj farb jest bezpieczny w użyciu i co najważniejsze łatwy w czyszczeniu. Nie musimy martwić się, że rączki dziecka pozostaną kolorowe na dłużej, a do ich umycia wystarczy woda z mydłem.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu