Piórniki

Wszystkie produkty w Piórniki: znaleziono 15 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

36
99
 

1 szt.

42
99
 

1 szt.

36
99
 

1 szt.

36
99
 

1 szt.

36
99
 

1 szt.

42
99
 

1 szt.

32
99
 
44,99 zł najniższa cena

1 szt.

32
99
 
44,99 zł najniższa cena

1 szt.

60
99
 

1 szt.

47
99
 

1 szt.

62
99
 

1 szt.

49
99
 

1 szt.

5
00
 
5,00 zł najniższa cena

1 szt.

68
99
 

1 szt.

49
99
 

1 szt.

z 1

Piórniki szkolne dla małych i dużych

Piórniki to jedne z najważniejszych elementów szkolnej wyprawki, niezależnie czy do szkoły idzie pierwszoklasista, czy dorastający nastolatek. Piórniki szkolne potrafią zgromadzić wszystkie najważniejsze przedmioty i akcesoria niezbędne do pisania, rysowania czy lekcji geometrii. Różnorodne modele nie ułatwiają jednak podjęcia decyzji o zakupie. Warto więc wiedzieć, na co zwrócić uwagę wybierając odpowiedni model dla dziecka.

Piórniki szkolne – najważniejsze cechy

Każdy uczeń, niezależnie od wieku, po piórnik sięga kilka lub kilkanaście razy dziennie. Znajdują się w nim przedmioty niezbędne do pracy na poszczególnych lekcjach. Czym powinien się charakteryzować? Dobry piórnik powinien być przede wszystkim pojemny, by bez trudu pomieścić wszystkie niezbędne artykuły piśmiennicze i akcesoria. Ważną cechą będzie też wysoka wytrzymałość, która pozwoli na jego wielokrotne otwieranie i zamykanie, a także codzienne noszenie w szkolnym plecaku. Materiał wykonania piórnika powinien być też odpowiednio mocny, by szybko nie wyblakł i się nie przetarł, dzięki czemu będzie odpowiednio chronić zawartość.

Piórniki dla dziewczyn i chłopaków

Najmłodszym dzieciom spodobają się piórniki szkolne w postaci rozkładanej – dwu lub nawet trzykomorowe – wyposażone w praktyczne gumki do mocowania pisaków i innych przyborów. Dzięki nim wszystko, co ważne znajdzie swoje miejsce i zawsze będzie gotowe do użycia. Maluchy chętnie sięgną również po nieco mniejsze piórniki dwuklapkowe, w których często możemy znaleźć miejsce na mały plan lekcji czy podręczną ściągawkę z tabliczki mnożenia.

Małe dzieci szczególnie upodobały sobie piórniki do szkoły z bohaterami ulubionych bajek i filmów. Na sklepowych półkach aż roi się od różnego rodzaju propozycji. Znajdziemy wśród nich na przykład piórniki dla dziewczyn z postaciami księżniczek Disneya lub takich bajek, jak Masza i niedźwiedź czy Kraina Lodu. Chłopcom spodobają się na przykład postacie superbohaterów – Batmana, Spidermana czy Supermana.

Piórniki młodzieżowe – dla przebojowych nastolatków

W przypadku przebojowych nastolatków piórniki szkolne to nie tylko praktyczny sposób na noszenie szkolnych akcesoriów, ale przede wszystkim modny gadżet. Stąd też dużą uwagę poświęcają oni nie tylko samej funkcji piórnika, ale przede wszystkim temu, jak wygląda. Piórniki młodzieżowe powinny być więc przede wszystkim modne i dopasowane stylistycznie do plecaka, co pozwoli na stworzenie spójnej całości.

Jaki rodzaj piórników w przypadku nastolatków sprawdzi się najlepiej? Warto wybrać piórnik w formie praktycznego etui z dodatkowym usztywnieniem lub klasyczne tuby bądź saszetki. Takie modele nie zajmą wiele miejsca w plecaku, a doskonale spełnią swoją funkcję na co dzień.

Piórniki bez wyposażenia i z wyposażeniem

Kupując piórnik z wyposażeniem wybieramy rozwiązanie kompleksowe, które pozwoli nam zaoszczędzić czas spędzony na poszukiwaniu i dobieraniu poszczególnych elementów. Czy w takim razie piórniki bez wyposażenia mają swoje zalety? Oczywiście, że tak. Takie modele dają możliwość samodzielnego skompletowania poszczególnych elementów, dzięki czemu wyposażenie będzie w pełni dopasowane do potrzeb dziecka.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu