Hot Wheels Atak smoka GJL13

Hot Wheels Atak smoka GJL13

Oszczędzasz 52%

Promocja obowiązuje do 20.09.2021
120,00 zł
249,00 zł
1 szt.
120,00 zł/1 szt.

Zostań bohaterem i ocal miasto Hot Wheels podczas zabawy tym epickim zestawem z atakującym z powietrza robosmokiem! Aktywuj smoka przyciskiem na szczycie wieży. Masywna bestia szykuje się do „lotu”, aby uwolnić złoczyńców z więzienia i zająć posterunek policji! Dzieci przygotowują swój pojazd Hot Wheels w skali 1:64 i wystrzeliwują go w powietrze, celując w grzbiet stwora, aby wylądować między jego skrzydłami. Trwa walka z czasem, więc musisz się pospieszyć! Jeśli samochód uderzy we właściwe miejsce, pokona robosmoka i ocali miasto. Smok wydaje z siebie niesamowite dźwięki – za każdym razem możesz usłyszeć inną kombinację. Aby podniebna bitwa była jeszcze bardziej spektakularna, ustaw pojazd w paszczy lub na ogonie robosmoka. Zestaw zawiera jeden pojazd Hot Wheels w skali 1:64 i łączniki umożliwiające dołączanie innych zestawów do zabawy (sprzedawane oddzielnie). Hot Wheels City Atak smoka to doskonały prezent dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Cechy zestawu:

  • Przygotuj się na całe godziny doskonałej zabawy z ogromnym robosmokiem z napędem, który „lata” dookoła, próbując uwolnić złoczyńców z więzienia!
  • Zabawa za każdym razem jest wyjątkowa dzięki różnym kombinacjom dźwięków, jakie wydaje z siebie podniebna bestia
  • Gdy smok się porusza, dzieci wystrzeliwują samochodziki i próbują trafić w „źródło zasilania”, aby strącić stwora!
  • Aby jeszcze bardziej podkręcić emocje, ułóż pojazd na ogonie lub w paszczy smoka
  • Jeśli chcesz poszerzyć możliwości zabawy, połącz z innymi zestawami Hot Wheels (sprzedawane oddzielnie). W opakowaniu znajduje się jeden pojazd Hot Wheels w skali 1:64
Przedział wiekowy Od 5 do 8 lat
Wiek dziecka 5, 6, 7, 8-10
Baterie 3 x AA (baterie testowe w zestawie)
Płeć Chłopiec
Efekty Dźwiękowe
Wymiary opakowania 38 x 56 x 9 cm
Waga (kg) 1.8