Chiccco Wesoła Orkiestra 10111

Chiccco Wesoła Orkiestra 10111
179
00
 
1 szt.
179,00 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


Chicco - Wesoła Orkiestra 10111 to elektroniczna zabawka, która pozwala odkrywać nuty, rozpoznawać dźwięki instrumentów muzycznych i uczy rytmu. Posiada 20 piosenek i 5 gatunków muzycznych oraz 2 tryby zabawy (orkiestry i kompozycji). Tryb orkiestry: gra na różnych instrumentach muzycznych - pojedynczo lub na wszystkich razem w tym samym czasie. W tym trybie dziecko uczy się rozróżniać dźwięki instrumentów muzycznych, a także brzmienia tych samych nut generowanych przez różne instrumenty muzyczne. Tryb kompozycji: to słuchanie nut i podążanie za światłami, aby krok po kroku skomponować melodię; po skomponowaniu melodii jest ona odtwarzana w całości przez zabawkę. W tym trybie dziecko uczy się brzmienia dźwięków nut, a także odróżniać niskie nuty (jak DO) od wysokich (jak SI).

Cechy produktu:

  • uczy brzmienia nut
  • uczy brzmienia popularnych instrumentów
  • 7 świateł, po jednym dla każdej nuty, które pomagają dziecku rozpoznać zgodność między dźwiękiem nuty i odpowiednim klawiszem fortepianu
  • 3 poziomy głośności
  • 2 tryby zabawy: tryb orkiestry lub tryb kompozycji
  • 7 instrumentów muzycznych, dzięki którym dziecko poznaje typowe brzmienie poszczególnych rodzin instrumentów

 

Happy Music...

...to muzyczne zabawki pozwalające dzieciom bawić się dźwiękami i instrumentami. Dziecko ma możliwość wyrażania siebie poprzez doświadczenie różnych rodzajów muzyki i rytmu oraz odkrywanie własnego stylu. Dzieci słyszą już przed urodzeniem, kiedy nie mogą jeszcze zobaczyć i poczuć wielu rzeczy - słuchanie głosów rodziców, ale także dźwięków i muzyki, jest ważnym elementem doświadczania świata. Słuchanie piosenek i zabaw dźwiękami stymulują różne obszary mózgu. jest to szczególnie ważne dla rozwoju małych dzieci, ponieważ pomaga zachować ich naturalną otwartość na nowe bodźce.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu