Cave Club Jaskiniowa opiekunka GNL92

Cave Club Jaskiniowa opiekunka GNL92
142
00
 
1 szt.
142,00 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


Fernessa postanowiła zaopiekować się małą Furrah, która jest niesamowitym łobuziakiem i uwielbia psocić! Czas wymyślić zabawy, które zainteresują dziewczynkę i pozwolą bezpiecznie oraz ciekawie spędzić wspólny czas.

Fernessa uwielbia zajmować się dziećmi, jednak doskonale wie, że z Furrah na pewno nie będzie się nudzić, mimo że ma do dyspozycji ogrom ciekawych zabawek – książeczkę o dinozaurach, łóżeczko z karuzelą, a nawet bujany dinozaur, który dumnie pełni funkcję współczesnego konika na biegunach. Dziewczynka może kołysać się na różowym bujaczku, by później zasnąć w swoim łóżeczku po dniu pełnym wrażeń.

Obydwie lalki wyglądają nad wyraz ciekawie i idealnie wpisują się w klimat prehistorycznych wydarzeń. Fernessa to ciemnoskóra nastolatka z bujną, różową czupryną i zieloną ozdobą na głowie, która założyła krótką sukienkę w zielono – różowe wzory. Nie ma butów, a jej kostki zdobią neonowo różowe ochraniacze. Cechą charakterystyczną małej Furrah jest z kolei czupryna uformowana na kształt pastelowego afro – ta łobuziara z pewnością nie zniknie w tłumie! Obydwie lalki posiadają liczne punkty artykulacji; Fernessa mierzy ok. 20 cm wysokości, zaś Furrah ok. 10 cm.

Zestaw Jaskiniowa opiekunka z serii Cave Club to jedna z nowszych propozycji marki Mattel dla fanów zabawkowych lalek, dzięki którym będzie można odgrywać zupełnie nowe i z pewnością ciekawsze przygody rodem z prehistorycznych czasów. Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 4. roku życia.

 

  • Numer katalogowy: GNL92
  • Wiek dziecka: + 4 lata
  • Wymiary opakowania: 33 cm x 25,5 cm x 8 cm 
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Dom i ogród
Wyposażenie domu