Barbie Skipper Klub opiekunek - Zestaw Plac zabaw Lalka + akcesoria GHV89

Barbie Skipper Klub opiekunek - Zestaw Plac zabaw Lalka + akcesoria GHV89

Oszczędzasz 20%

Promocja obowiązuje do 01.02.2021
119,00 zł
149,00 zł
1 szt.
119,00 zł/1 szt.

 tym zestawem nie ma czasu na nudę! Ogromny i rozbudowany plac zabaw sprawi, że blondwłosa podopieczna Skipper będzie mogła bawić się przez wiele godzin, korzystając ze wszystkich możliwych atrakcji. Zestaw zawiera wszystko to, co dzieciaki lubią najbardziej – dziewczynka może korzystać ze zjeżdżalni prowadzącej do piaskownicy, tablicy manipulacyjnej do gry w kółko i krzyżyk, foremek do piasku, huśtawki na srebrnym łańcuszku czy siatki ze sznurków do wspinania się. Całość przedstawiona została w postaci domku z czerwonym daszkiem, który można postawić w całkowicie dowolnym miejscu – zarówno w ogródku, jak i daleko na placu zabaw. Spora ilość elementów inspiruje do zabawy i zachęca do odgrywania ulubionych czynności, które wykonuje się w rzeczywistym świecie – dziewczynki z pewnością chętnie przystąpią do zabawy, by wcielić się w rolę uroczej opiekunki Skipper.

Plac zabaw z serii Barbie Skipper zawiera jedną dużą lalkę, jedną małą laleczkę oraz w pełni rozbudowane miejsce do zabawy z licznymi akcesoriami, wśród których nie mogło zabraknąć pojemniczka z prawdziwym piaskiem idealnym do formowania rozmaitych kształtów.

Zestaw wyprodukowała firma Mattel i świetnie sprawdzi się jako prezent dla dziewczynek zafascynowanych magicznym światem Barbie. Produkt nadaje się dla dzieci powyżej 3. roku życia.